Piękna Wieś Pomorska. Gospodarstwo z gminy Tczew wyróżnione

(fot. gmina-tczew.pl)
Tczew - Piękna Wieś Pomorska. Gospodarstwo z gminy Tczew wyróżnione
22 września br. odbyła się uroczysta gala i wręczenie nagród w konkursie Piękna Wieś Pomorska na szczeblu wojewódzkim konkursu. W tym roku oceniono 14 wsi oraz 13 zagród, a wśród nagrodzonych znalazła się zagroda Państwa Grażyny i Mateusza Wieckich z Dalwina.

W wydarzeniu uczestniczył Wójt gminy Tczew Krzysztof Augustyniak, który wraz z gratulacjami przekazał na ręce Państwa Wieckich symboliczny prezent. Gratulujemy wyróżnienia, a tym samym efektów pielęgnowania krajobrazu naturalnego, niezwykłej dbałości o wartość i jakość najbliższego otoczenia. Państwa zagroda jest wizytówką Gminy Tczew!

Czym jest Piękna Wieś Pomorska?

Piękna Wieś Pomorska to organizowany już od prawie 30 lat konkurs, w którym pomorskie wsie rywalizują o tytuł tej najpiękniejszej. Służy on poprawie estetyki i stanu środowiska pomorskich wsi i zagród, których mieszkańcy wykazują się gospodarnością oraz działaniami na rzecz ochrony i pielęgnacji dziedzictwa kulturowego i kształtowania krajobrazu naturalnego. Konkurs podzielony jest na trzy etapy: gminny, powiatowy i wojewódzki.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Anna_gość

  30.09.2021, 19:03

  Urzędnicze darmozjady. Jak wyglądają drogi w gminie?

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx7.xx7 
 • Marecki _gość

  01.10.2021, 20:26

  ????????

  To po pierwsze... A gdzie reszta ....

  Cytuj
  IP: 46.169.xx6.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.