Wywiadowcy w ciągu jednego dnia zatrzymali 6 osób

Areszt (fot. Pomorska Policja)
Wywiadowcy w ciągu jednego dnia zatrzymali 6 osób
Tczewscy policjanci z zespołu wywiadowczego w ciągu jednego dnia zatrzymali 6 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Wśród nich znajdował się 21-latek, który nie powrócił do zakładu karnego po pracy, a odbywał wyrok za posiadanie i handel narkotykami. Pozostałe osoby, poszukiwane były nakazem doprowadzenia celem odbycia kary pozbawienia wolności. Część z nich, aby uniknąć kary aresztu, zapłaciła zasądzoną przez sąd grzywnę. Dzięki skutecznej pracy funkcjonariuszy, osoby te nie unikną odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.

Ujawnienie i zatrzymanie osób poszukiwanych to jedno z najbardziej pracochłonnych zadań funkcjonariuszy Policji. Do tego typu czynności zaangażowani są funkcjonariusze z każdego wydziału, którzy sukcesywnie starają się doprowadzić osoby poszukiwane do odbycia kary za popełnione wcześniej przestępstwa, czy wykroczenia. Pomimo tego, iż takie osoby starają się ukrywać przed wymiarem sprawiedliwości, to tylko w jeden dzień policjanci z Zespołu Wywiadowczego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zatrzymali 6 osób poszukiwanych.

- 39-letni zatrzymany został skazany za uszkodzenie ciała, 26-latkowi sąd wymierzył kare 75 dni za oszustwa, a 28-letni mężczyzna spędzi kolejne 25-dni za kratkami za kradzieże. Wśród zatrzymanych był również 38-latek, który odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. 21-latek, którego zatrzymali wywiadowcy, był osobą poszukiwaną w związku z niepowrotem do zakładu karnego po pracy, a dobywał wyrok za posiadanie i handel narkotykami. Część z tych osób po wykonaniu niezbędnych czynności i wpłaceniu zasądzonej grzywny została zwolniona do miejsca zamieszkania. Natomiast reszta zostanie przewieziona do zakładu karnego, gdzie będzie odbywać karę pozbawienia wolności. - mówi st. post. Katarzyna Ożóg z tczewskiej policji.


Dzięki skutecznej pracy funkcjonariuszy z Zespołu Wywiadowczego osoby te nie unikną odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • Git Jadzia _gość

  01.12.2023, 17:50

  Czy są wśród nich cwele?

  Mój stary siedzi, a ma zablokowane widzenia. To chodzący testosteron i potrzebuje zabawy we wypchanego. Inaczej ma depresję. Tyle się mówi o pomoc psychologicznej. Mogliby podesłać mu jakiegoś.

  Odpowiedz
  IP: 185.206.xx5.xxx 
 • Ziom_gość_gość_gość_gość

  03.12.2023, 10:57

  Podajcie do wiadomości ile kosztuje utrzymanie jednego osadzonego.Od 3150do 5000 To sobie teraz wszystko przeliczcie czy to ma sens zamykania.Tylko dla Milicji bo premię na święta DOSTANĄ.A to za wasze pieniądze...

  Cytuj
  IP: 5.173.xx5.xx8 
 • Ja_gość

  01.12.2023, 23:03

  Milicja

  Zomowska kronika?

  Odpowiedz
  IP: 37.109.xx1.xx7 
 • kizio.....r i ko......ta_gość__gość

  04.12.2023, 11:03

  Kiedy wywiadowcy się wywiedząąąą ....i namierzą jakiegoś tczewskiego dila...hurtownika. Płotki czasem łapią a stare dile chyba mają immunitety ...$$$ ???

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx3.xx9 
 • aaa_gość

  04.12.2023, 12:25

  a kiedy ty przestaniesz pisać ciągle te same komentarze?

  Cytuj
  IP: 5.173.xx7.xx4 
 • Kowalski _gość_gość_gość_gość

  05.12.2023, 16:40

  Zlapali

  Prawda jest taka że zlapali takich ludzi którzy nawet nie wiedzieli że mają jakieś odsiadki .Na takich ludziach łapią najwięcej bonusów.

  Odpowiedz
  IP: 37.30.xx0.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.