Wpływ turbosprężarki na wydajność pojazdu mechanicznego

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Wpływ turbosprężarki na wydajność pojazdu mechanicznego
Firma Krymar, której siedziba znajduje się w Białymstoku, cieszy się ogromnym zaufaniem wśród Klientów. Wykwalifikowani pracownicy zawsze pomogą przy problemach związanych z:

- działaniem turbosprężarek,
- filtrami cząstek stałych (DPF/FAP, GPF),
- katalizatorami (DOC, AOC, SCR).

Satysfakcja Klientów


Firma podchodzi do każdego zlecenia bardzo skrupulatnie, co skutkuje starannym wykonaniem każdej oferowanej regeneracji. Dbałość o najmniejszy szczegół to podstawa dla firmy, która tym samym staje się w tej branży liderem na rynku. Co najważniejsze, całą proponowaną ofertę można znaleźć w wyjątkowo sensownej cenie.

Zadowolenie wśród Klientów tworzy zespół czynników, na który składają się:

- doświadczona załoga pracowników z wieloletnim stażem,
- dostęp do najnowszej technologii,
- otwartość na każdego Klienta.

Niemal 100% Klientów darzy firmę Krymar zaufaniem. Wysoki porządek pracy działa pozytywnie na współpracę, a urządzenia o zaawansowanej technologii świadczą o pełnym profesjonalizmie.

Regeneracja

Regeneracja turbosprężarek to jedna z podstawowych ofert firmy Krymar. Turbosprężarki mają istotny wpływ na wydajność pojazdów, dlatego firma oferuje możliwość odnawiania ich w rozsądnej cenie. Regeneracja turbosprężarek wiąże się jednocześnie z uniknięciem dodatkowych kosztów naprawy samochodu wynikających z nieprawidłowej pracy tego elementu mechanicznego.

Początkowo turbosprężarki były kojarzone jedynie ze sportowymi samochodami, lecz obecnie są stosowane przez producentów aut osobowych czy nowoczesnych pojazdów rolniczych. Korzyści posiadania turbosprężarki w samochodzie jest bardzo wiele, bowiem:

- wspomaga osiągniecie maksymalnego momentu obrotowego w jak najszybszym czasie;
- znacząco zwiększa wydajność pojazdu, nie zmieniając pojemności silnika;
- wpływa pozytywnie na sprawność jednostki napędowej dzięki tworzącej energii wydechowych gazów.

 
Firma Krymar podchodzi do pracy z dbałością o najdrobniejszy element. Regeneracja turbosprężarek składa się z kilku kroków, które można przedstawić w poniższy sposób:

1. Diagnoza, czyli zbadanie przy pomocy specjalnego sprzętu pomiarowego wszystkich fundamentalnych części tworzących turbosprężarkę i wpływających na jej prawidłową pracę.
2. Oczyszczanie części turbosprężarki lub wymiana niesprawnych części na nowe.
3. Ustawienie wałka i koła kompresji za pomocą wyważarek o szczególnie dokładnych pomiarach.
4. Powtórne złożenie turbosprężarki i poddanie jej właściwym testom jakości. Regulacja, zabezpieczenie przed korozją i wysyłka do Klienta.
 
Regeneracja turbosprężarek przez firmę Krymar trwa do jednego dnia roboczego. Wszystko zależy od jej rodzaju i dostępności części. Wiele turbosprężarek jest już zregenerowanych i dostępnych "od ręki" na magazynie (można kontaktować się telefonicznie lub mailowo, by uzyskać informację o stanie magazynowym konkretnego modelu). W przypadku konieczności regeneracji turbosprężarki przyniesionej przez Klienta, jej naprawa może potrwać zaledwie dwie godziny przy dostępności części na magazynie. Przy ich braku turbosprężarka będzie do odebrania przez Klienta w kolejnym dniu roboczym.

Gwarancja na turbosprężarki, jaką udziela firma Krymar, to okres 3 lat bez limitu kilometrów. Wszystkie części zamienne stosowane w regeneracji turbosprężarek są dokładnie sprawdzane przez wysoce precyzyjne maszyny, więc należy spodziewać się należytego efektu.

Wymiana turbosprężarki powinna być wykonana przez specjalistę, ponieważ potrzeba do tego odpowiednich umiejętności i profesjonalnego sprzętu. Firma Krymar odradza więc samodzielnego działania, bowiem istotne jest w pierwszej kolejności wykrycie przyczyny jej nieprawidłowego funkcjonowania.

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +5

  dfadf_gość

  27.11.2019, 14:03

  to nie art. o wpływie turbosprężarek...a reklama firmy. Jak zwykle na tcz.pl...

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx3.xx9 
 • +1

  xd_gość

  27.11.2019, 19:45

  A na zdjęciu silnik wolnossący xD

  Odpowiedz
  IP: 5.172.xx6.xx1 
 • +1

  Krzysztof_gość

  27.11.2019, 20:49

  Macie zbyt agresywną reklamę, co zaczyna nie podobać się

  Odpowiedz
  IP: 195.117.xx5.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA