Policjanci wyjaśniali okoliczności wypadku w Gogolewie

Wypadek (fot. KPP Tczew)
Tczew - Policjanci wyjaśniali okoliczności wypadku w Gogolewie

zobacz galerię zdjęć: 1
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Gogolewo. Pracujący na miejscu mundurowi ustalili, że 34-letnia kierująca renault, zjechała na prawe pobocze i uderzyła w drzewo. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby z obrażeniami trafiły do szpitala. Funkcjonariusze apelują o ostrożność na drodze.

O wypadku informowaliśmy wczoraj tutaj - Auto uderzyło w drzewo. Matka i kilkuletnie dziecko w szpitalu.

- Wczoraj (4 maja br.) o godzinie 11.35 dyżurny tczewskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, który wydarzył się na drodze wojewódzkiej w miejscowości Gogolewo. Przyjmujący zgłoszenie policjant natychmiast skierował w ten rejon funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego oraz śledczych. Jak wstępnie ustalili na miejscu pracujący stróże prawa, do zdarzenia doszło, gdy 34-letnia kierująca renault scenic, jadąc w kierunku Morzeszczyna, zjechała na prawe pobocze i uderzyła w drzewo. W wyniku tego zdarzenia kierująca oraz 4-letni pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kierująca była trzeźwa. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz przeprowadzili oględziny rozbitego samochodu. Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny, które pomogą w wyjaśnianiu tego zdarzenia.


Obecnie funkcjonariusze ustalają okoliczności wypadku oraz apelują o bezpieczną i ostrożną jazdę.

Drukuj
Prześlij dalej