Czy Konrad odwróci fotele? Tczewianin w The Voice Kids

Konrad Repiński (fot. mat. prasowe)
Tczew - Czy Konrad odwróci fotele? Tczewianin w The Voice Kids

zobacz galerię zdjęć: 6
Dziesięcioletni tczewianin Konrad Repiński wystąpi w najpopularniejszym w naszym kraju programie wokalnym z udziałem dzieci. Trzecia edycja The Voice Kids startuje 1 stycznia i właśnie tego dnia będzie można zobaczyć Konrada. Czy swoim śpiewem odwróci chociaż jeden z trzech czerwonych foteli jurorów?

Chociaż ma dopiero 10 lat, to już dał się poznać tczewianom. Jako zdolny młody wokalista prezentował się w publicznych wydarzeniach integracyjnych, patriotycznych, konkursach. Niektórzy mogli się też przekonać o aktorskich umiejętnościach Konrada Repińskiego, oglądając go w spektaklu "Chłopcy z placu broni", w którym zagrał Nemeczka.

Od niespełna dwóch lat zakochany jest w teatrze. Dzięki Karolowi Świtajskiemu z gdańskiego stowarzyszenia Ingenium Konrad z wielkim entuzjazmem i niebywale szybko poznaje tajniki musicalu. Zanim trafił na casting do Ingenium, jego talent odkryła w Tczewie Agata Sowa,
nauczycielka muzyki w szkole podstawowej nr 11, zarazem trenerka wokalna w Centrum Kultury i Sztuki.

Konrad uwielbia sport. Już jako pięciolatek trenował piłkę nożną i potem dobrze się w tej dyscyplinie rozwinął. Zwyciężał z kolegami wiele turniejów, a grał nie tylko z czołowymi zespołami polskimi, występował też przeciwko Manchesterowi City czy AC Milan. Na razie udaje mu się pogodzić naukę w szkole i swoje pasje - sportową i muzyczną. Zarówno Agata Sowa jak i prowadzący Ingenium podkreślają Konrada zaangażowanie w naukę, to że potrafi słuchać, wyciągać wnioski.

The Voice Kids to najbardziej znany w naszym kraju wokalny talent show z udziałem dzieci. Już odcinki pierwszej edycji miały oglądalność powyżej dwóch milionów widzów. Castingi do trzeciej rozłożono w czasie na kilka tygodni, łącznie wzięło w nich udział kilka tysięcy dzieci. Z tak ogromnej rzeszy do tegorocznej, czyli trzeciej edycji, wybranych zostało niespełna 100 dzieci. Tylko ponad połowę z nich będzie można zobaczyć w programie. Konrad na castingu zaśpiewał nietypowe jak na dziecko piosenki. Sam je wybrał, a jego opiekunowie zaakceptowali ten wybór...

Czy na Konrada zwrócą uwagę zasiadający w czerwonych fotelach jurorzy Voice Kids? Odpowiedź na to pytanie poznamy 1 stycznia w środę wieczorem, kiedy to TVP 2 wyemituje dwa pierwsze odcinki trzeciej edycji programu.
Agata Sowa, nauczycielka muzyki w SP 11, trenerka wokalna w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie:

Trzy lata temu szukałam talentów do pierwszego festiwalu piosenki Niezapominajka. Usłyszałam głos Konrada, jako drugoklasisty - czysty, mocny, ładny. Poinformowałam tatę, że ma utalentowane dziecko, zachęciłam Konrada do wzięcia udziału w konkursie. Tata i sam Konrad nie przejmowali się śpiewaniem, bo Kondzio grał w piłkę, miał dużo treningów i turniejów. Jak się okazało, że wygrał konkurs, potem następne, to ich podejście zmieniło się i wtedy zaproponowałam, żeby Konrad wziął udział w castingu do musicalu "Chłopcy z Placu Broni". Kilka miesięcy później okazało się, że zagrał główna rolę Nemeczka i uczynił to przepięknie. Nie jestem zdziwiona, że dostał się do Voice Kids, chcoaz wiem, że występuje w programie koło 60 dzieci wybranych z kilku tysięcy. To wielki talent, na scenie jest niesamowicie dojrzały i przykuwa uwagę widzów. przy tym jest naturalny, widać, że występowanie sprawia mu radość. Traktuje konkursy i grę w teatrze jak przygodę, to skromny i pracowity chłopiec.

TATA

Dużo mamy z Konradem i pracy i radości. Wspieramy go całą rodziną no i musimy poświęcać mu mnóstwo czasu. Do Gdańska na wielogodzinne próby wyjeżdża 4-5 razy w tygodniu. Nie zaniedbuje nauki w szkole , do tego stara się to łączyć z piłką nożną i na razie nam wszystkim się udaje. Mamy świadomość, że jest utalentowany, ale gdyby nie ludzie jakich spotkał w swoim życiu tego talentu nie udałoby się rozwijać. To Agata Sowa, Karol Świtajski i inne osoby z Ingenium. Udział w Voice Kids to pokusa, której ulegliśmy wszyscy włącznie z Konradem , a nie pogoń za sławą. Lubimy ogląda ten program. Zauważyliśmy, że Konrad dałby radę tam wystąpić, to czemu nie spróbować?

KONRAD

Zaśpiewałem na castingu Tak Tak to ja Grzegorza Ciechowskiego i Show must go one z repertuaru Queen. To piosenki nie dla dzieci, ale ja po prostu słuchałem je często z tatą i lubiłem je śpiewać. Zapytałem rodziców i moich opiekunów wokalnych czy mógłbym właśnie te zaśpiewać. Zgodzili się i chyba dobrze wyszło skoro jurorom na castingu się spodobało. Lubię bardzo zajęcia teatralne i całą grupę Ingenium, występy z nimi na scenie są niesamowite, wszyscy się przyjaźnimy. Voice Kids to dla mnie przygoda. Może poznam jak sie robi coś dla telewizji, jak powstaje program, który lubię z rodziną oglądać.Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (15)
dodaj komentarz

 • +20

  KIT_gość

  30.12.2019, 16:47

  Te konkursy to wielki kit. Zgarniają kasę za głosy z SMS a banda amatorów łasych popularności zapewnia im wielogodzinny show za darmochę. Jedynie dobrze na tym wychodzą jurorzy.

  Odpowiedz
  IP: 195.3.xx7.xx8 
 • +14

  XD _gość

  30.12.2019, 20:05

  Nawet dziecka nie oszczędzają

  Czeczef w komentarzach. Zamiast się cieszyć że wystąpi, to jest okazja żeby dowakić tylko dlatego, że jest lepszy od innych. miasto upadłe.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx3 
 • +34

  Nika_gość_gość

  30.12.2019, 20:42

  :)

  Młody, zdolny człowiek z całego serca życzę Ci powodzenia.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx7 
 • -13

  Nie_gość

  30.12.2019, 21:00

  Fotele

  Odwróci bo pomyślą że śpiewa dziewucha, a głosu mocnego nie ma, nie ublizajac dziecku, nic na sile

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx0.xx5 
 • +24

  Ktosik_gość

  30.12.2019, 23:38

  Mam nadzieję, że rodzina i bliscy nie czytają tych pożal się Boże komentarzy. Ile jadu i złych emocji tkwi w ludziach. Konrad gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki. Rozwijaj się i ciesz się piękną przygodą.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx8.xx5 
 • -5

  Ups _gość_gość

  31.12.2019, 01:29

  Każdy ma życzenia ten starszyi i ten mlodszy, wiec od serca zyczymy sobie dla kazdego dobrego a propo ja potrafię dobrze malować nie tylko portret to bardzo trudna dysyplina i z charakterem

  Odpowiedz
  IP: 37.201.xx3.xx0 
 • -4

  Dff_gość

  31.12.2019, 13:15

  Super

  Brawo ????cieszę się ????trzymam kciuki ?

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx7.xx0 
 • +1

  Gość_gość

  31.12.2019, 14:53

  Trzymamy kciuki

  Serce rośnie jak widzimy młodego utalentowanego 10 latka. Konrad rozwijaj się tak dalej, niech ta przygoda będzie dopiero początkiem.....

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx9.xx2 
 • -3

  Johny_gość

  01.01.2020, 16:24

  Dajciec spokój jak ten dzieciak ma głos jak dziewczynka

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx6.xx1 
 • +4

  Takent_gość

  01.01.2020, 17:50

  Ups

  A jaki ty miałeś głos w okresie dojrzewania, tobie to jeszcze z nosa leci dzieciaku

  Cytuj
  IP: 37.201.xx3.xx0 

  Były Tczewian _gość

  01.01.2020, 17:54

  Johny daleko tobie do Europy Kölle Allaf

  Cytuj
  IP: 37.201.xx3.xx0 
 • +8

  Mama_gość_gość

  01.01.2020, 21:32

  Brawo

  Brawo Kondziu!!!!!! Super chłopak!!! Takich dzieci brakuje..masz pasje idź do przodu zajdziesz daleko ;-) A tym którzy piszą tu tak durne komentarze współczuję ...co Wy chcecie od dziecka, które juz wybrało swoja drogę i cudownie sobie radzi

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx7.xx8 
 • +1

  Kk_gość

  02.01.2020, 15:56

  Koci0ewie

  Pochodzę z innego miasta a mieszkam na kociewiu i stwierdzam że to złośliwy "naród"

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx8.xx7 
 • +1

  nn_gość_gość

  02.01.2020, 23:26

  Fajny, radosny dzieciak o miłym głosie.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.