W Gniewie są jeszcze wolne miejsca na szczepienia

Szczepienie, szczepionka
Tczew - W Gniewie są jeszcze wolne miejsca na szczepienia
"W przychodni Pelmed w Gniewie dostępne są jeszcze szczepionki i wolne terminy na marzec" - informują urzędnicy z Gniewa. "Zachęcamy do rejestracji przede wszystkim telefonicznej pod numerem 575 207 496. Osobiste wizyty w przychodni w związku z rejestracją odbywajmy w ostateczności" - wyjaśnia gniewski ratusz.

Pelmed w Gniewie realizuje szczepienia na terenie gminy. Jak się okazuje, placówka dysponuje jeszcze wolnymi terminami szczepień w marcu i zachęca do telefonicznej rejestracji. Ten sposób zapisów jest nie tylko prosty, ale i najbezpieczniejszy.

Szczegóły rejestracji w przychodni Pelmed w Gniewie

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • -3

  nie_gość

  26.01.2021, 06:33

  nie

  tylko ludzie bez mózgu się szczepią , zniewoleni TV i propagandą demonów. To eksperymenty podobne jak w Oświęcimiu. Dlaczego nie mówi się o zdrowym trybie życia, odpowiednim odżywianiu, uprawianiu sportu, dobrych relacjach między ludzkich, miłości, wierze w Boga . Dlatego ,że ci z rządów chcą byście byli głupi i tacy jesteście i przeznaczeni na śmierć. Za kilka lat dotknął was wrzody odbytu i pląsawica i wtedy nawet nie zrozumiecie , bo będzie już za późno. Cała ta policja to dawny duch komuny. Dzisiaj być policjantem , to być w służbie diabła.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx6 
 • +1

  Ja_gość_gość

  26.01.2021, 07:17

  Zmień leki

  Cytuj
  IP: 188.147.xx7.xx6 
  +2

  Stary Tczewiak_gość_gość_gość__gość

  26.01.2021, 10:59

  Faktycznie chłopie zmień leki !!!##!

  Cytuj
  IP: 109.197.xx1.xx2 
 • +1

  Gość_gość_gość_gość_gość_gość__gość

  26.01.2021, 08:44

  Jak szczepionki mają pomagać jak ludzi u których stwierdzono Cowida nie leczą tylko karzą siedzieć w domu .To przed czym się szczepić .

  Odpowiedz
  IP: 5.60.xx1.xx5 
 • -2

  ANTY COVID ANTY PIS_gość_gość

  26.01.2021, 11:29

  EUGENIZM GERIATRYCZNY

  BEZPRAWNY NIERZAD POSTANOWIŁ WYMORDOWAĆ ZA POMĄCĄ EKSPERYMENTU MEDYCZNEGO WSZYSTKICH SENIORÓW, PODAJĄC IM SMIERCIONOŚNY PREPARAT WYKONYJĄC W TEN SPOSÓB NA NICH EUTANAZJĘ !!!! TEN ZBRODNICZY RZĄD NIE RÓŻNI SIĘ NICZYM OD HITLEROWCÓW Z AUSCHWITZ-BIRKENAU!!!! LUDZIE OCKNIJCIE SIĘ W KOŃCU!!! CZY NIE WIDZICIE ŻE TE BESTE OKŁAMUJA WAS I CHCĄ WAS POZABIJAĆ ! BYLE BY TYLKO OSIĄGNĄC GLOBALNY CEL JAKIM JEST, DEPOPULACJA I NIEOGRANICZONA NICZYM WŁADZA KILKU OPENTANYCH DEMONAMI LUDZI!!! JESLI NAPRAWDĘ KOCHASZ SWYCH DZIADKÓW, NIE PROWADZ ICH NA PEWNĄ ZGUBĘ !!!!! W OSTNICH KILKU DNIACH, NIERZĄD ROZESŁAŁ DEMAGOGICZNĄ ULOTKĘ BY ZACHĘCAĆ LUDNOŚC DO TZW. SZCEPIEŃ, A JA WAM MÓWIĘ, NIE DAJCIE SIĘ ZWIEĆ, NIE POZWÓLCIE NA WSTRZYKNIĘCIE SOBIE I DZIADKOM TEJ TRUCIZNY TO PEWNA SMIERĆ A W NAJLEPRZYM RAZIE UTRATA ZDROWIA, W WIELU PRZYPADKACH NA CAŁE ŻYCIE. NIERZĄD KUPIŁ TĘ TRUCIZNĘ ZA NASZE PIENIADZE, BEZ NASZEJ ZGODY I BEZ NASZEJ ZGODY CHCE WAM TO WSTRZYKĄC!!! MACIE SWOJE PRAWA, BROŃCIE SIĘ, ALBO ZLIKWIDUJCIE TEN NIERZĄD. PAMIĘTAJCIE, NIE JEZTEĆIE PAŃSTWOWĄ WŁASNOŚCIĄ, NIEJESTEŚCIE KORPORACYJNĄ WŁASNOŚCIĄ !!! Z CAŁĄ STANOWCZOŚCIĄ ODRADZAM BRANIA UDZIAŁU WTYM NIELEGALNYM EKSPERYMENCIE MEDYCZNYM !!!! TO GROZI KALECTWEM BĄDZ SMIERCIĄ !!!

  Odpowiedz
  IP: 77.115.xx0.xx8 
 • PELMED_gość

  28.01.2021, 11:56

  Brak wolnych terminów do końca marca

  NZOZ PELMED w Gniewie informuje, że na tę chwilę nie ma wolnych terminów szczepień przeciwko COVID-19. Oznacza to również, że aktualnie przychodnia nie rejestruje nowych pacjentów na szczepienia przeciwko COVID-19. Nie wiemy skąd portal TCZ.PL czerpie takie informacje, natomiast na pewno nie uzyskał ich naszej przychodni.

  Odpowiedz
  IP: 91.234.xx4.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.