Po maluchu zachęca do zakupu voucherów: "Pomożecie nam przetrwać i zaoszczędźcie"

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Po maluchu zachęca do zakupu voucherów: "Pomożecie nam przetrwać i zaoszczędźcie"
Do 12 marca "Po maluchu" było dla wielu z Was miejscem weekendowych spotkań ze znajomymi. "W dobie zagrożenia epidemicznego zostaliśmy pozbawieni możliwości bezpośredniego kontaktu z Wami oraz musieliśmy zamknąć nasze drzwi. Liczymy na to, że sytuacja wkrótce się unormuje i rok istnienia lokalu będziemy mogli świętować wspólnie z naszymi klientami." - piszą właściciele lokalu, zapraszając jednocześnie do zakupu voucherów, które pomogą przetrwać lokalowi ten trudny czas.

Jak możemy pomóc?

Aby przetrwać trudny czas pandemii i wynikających z tego tytułu ograniczeń Po Maluchu zachęca do kupna specjalnie przygotowanych voucherów. Każdy z nich będzie można wykorzystać w lokalu po wycofaniu rządowych obostrzeń związanych ze stanem epidemiologicznym, a środki, które dzięki naszemu zakupowi wpłyną na konto pubu, pozwolą ekipie Po Maluchu przetrwać przetrwać trudny czas pandemii. Zyskujemy też i my - vouchery są do zakupienia w niższej cenie, niż ich rzeczywista wartość.

I tak - w ofercie sprzedaży są:


VOUCHER 20zł (kup za 18 zł)

VOUCHER 50zł (kup za 45)

VOUCHER 100zł (kup za 85 zł)

VOUCHER 200zł (kup za 170 zł)

VOUCHER 500zł (kup za 400 zł)

JEST IMPREZA!
Voucher o wartości 1300zł (kup za 1000 zł).

GRUBY MELANŻ!
Voucher o wartości 2000zł (kup za 1500 zł) .

Każdy z kuponów jest ważny przez 365 dni do chwili zakupu. Ekonomiści już podkreślają, że mamy do czynienia z najpoważniejszym kryzysem od czasów II wojny światowej. Grupą, która jest zagrożona najbardziej są m. in. mikroprzedsiębiorcy z branży usługowej. System zaliczek na poczet usług i produktów zakupionych w przyszłości pomoże im przetrwać ten trudny czas.

Szczegóły - a także możliwość zakupów voucherów online - tutaj - https://pomaluchu.voucher.com.pl/


Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...
KOMENTARZ DNIA