Policjanci szukają właściciela skradzionego roweru

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Policjanci szukają właściciela skradzionego roweru
Tczewscy policjanci odzyskali skradziony jednoślad marki Desert. Mundurowi ustalili, że do tej kradzieży doszło na początku października br. na ulicy Gdańskiej. Funkcjonariusze poszukują właściciela, którego proszą o kontakt z policjantami z ogniwa wykroczeń.

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie czeka na właściciela rower marki Desert koloru niebieskiego. 4 października br. policjanci z zespołu wywiadowczego na ulicy 30 Stycznia odzyskali skradziony przedmiot, którym w tym czasie poruszał się sprawca, a następnie zabezpieczyli go i przewieźli do komendy. Z policyjnych ustaleń wynika, że do kradzieży roweru doszło w nocy z 3 na 4 października br. na ulicy Gdańskiej w pobliżu Galerii Kociewskiej. Jednoślad nie widnieje w policyjnych systemach jako utracony w wyniku przestępstwa.

- Właściciela roweru prosimy o kontakt z funkcjonariuszami z ogniwa ds. wykroczeń pod numerem telefonu 47 74 28 215. Właściciel przedmiotu może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym tczewskiej komendy pod numerem 47 74 28 222. Możliwy też kontakt mailowy: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik KPP Tczew.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +1

  rowerki_gość

  13.10.2021, 21:40

  http://www.youtube.com/watch?v=ehkqBbl6Fus

  Odpowiedz
  IP: 2.58.xx4.xx6 
 • +2

  rowerki_gość

  13.10.2021, 21:51

  http://www.youtube.com/watch?v=hq2ZZYPlArc

  Odpowiedz
  IP: 2.58.xx4.xx6 
 • +2

  rowerki_gość

  13.10.2021, 21:53

  http://www.youtube.com/watch?v=KXcIy7GPUMs

  Odpowiedz
  IP: 2.58.xx4.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA