Zmiana rozkładu jazdy miejskich autobusów

Autobus Gryf (fot. Tcz.pl)
Tczew - Zmiana rozkładu jazdy miejskich autobusów
Do 27 lutego zmienia się rozkłady jazdy autobusów. Powodem zmian jest m. in. wzrost zachorowań także wśród kierowców.

- Zakład Usług Komunalnych w Tczewie oraz P.A. GRYF Sp. z o.o. informują, że w okresie od 26.01.2022r. do 27.02.2022 r. (włącznie) - z powodu przejścia większości placówek oświatowych na zdalne nauczanie wraz ze wzrostem zachorowalności na covid 19 także wśród pracowników komunikacji miejskiej autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały wg specjalnego rozkładu jazdy. - informuje ZUK.

Szczegółowe rozkłady jazdy wszystkich autobusów dostępne na stronie internetowej. www.rozkłady.tczew.pl, aplikacji mobilnej "mybus online"

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (31)
dodaj komentarz

  • +20

    Xyz_gość_gość

    25.01.2022, 10:16

    A czy tylko młodzież szkolna jeździ autobusami?

    Odpowiedz
    IP: 188.147.xx7.xx3 
  • +15

    a_gość

    25.01.2022, 11:30

    Czy dziś 1 kwietnia? już te autobusy jadą 1x na godz. to teraz 1 raz dziennie po co nam taka komunikacja.

    Cytuj
    IP: 5.173.xxx.xx2 
    +4

    Prawda Czasu _gość

    26.01.2022, 08:18

    Obiektywnie!

    Straż miejska i policja w galerii, a w komunikacji miejskiej pasażerowie często bez maseczek, a czy kierowcy po testach?! Ponadto czy autobusy przechodzą dezynfekcję i ile razy w miesiącu????

    Cytuj
    IP: 188.147.xx0.xx0 
  • +20

    Kubuś _gość

    25.01.2022, 10:26

    Na początek proponuje może skorzystać z pomysłów innych miast i zrobić strefę buforową dla kierowców oraz zakaz sprzedaży biletów przez prowadzacych pojazd i może zwiększyć kursowanie autobusów tzw.kursy bis żeby ludzie się nie tłoczyli w pojeździe. Cały czas się zastanawiam po co Tczewa ma komunikację lepiej budować parkingi żadnych pomysłów żeby ludzi przekonać do komunikacji wręcz przeciwnie.

    Odpowiedz
    IP: 5.184.xx5.xx6 
  • +5

    Hahaha_gość_gość

    25.01.2022, 12:46

    Rumcajs juz na nas nie pluje, on na nas leje

    Odpowiedz
    IP: 178.235.xx5.xxx 
  • +6

    qq_gość

    25.01.2022, 13:20

    Qr**a dziadki z zuku i inne smoleńskie tego nie ogarną. Tępe uje i znowu im ludzie będą musieli napisać o co chodzi...

    Odpowiedz
    IP: 46.175.xx6.xx8 
  • +10

    Robert_gość

    25.01.2022, 13:33

    Pytanko

    Niech mi ktoś przypomni - kiedy są następne wybory samorządowe? Muszę gorąco i serdecznie "podziękować" aktualnej władzy.

    Odpowiedz
    IP: 158.116.xx5.xx2 
  • +10

    Lestar_gość

    25.01.2022, 14:53

    Gdzie rozkład.

    Rozkładu jazdy NIE MA na wskazanych stronach. Znowu pojawi się jutro czyli w dzień zmiany. No przecież to już zakrawa na SABOTAŻ .

    Odpowiedz
    IP: 193.243.xx3.xx4 
  • +10

    Tadek_gość

    25.01.2022, 15:17

    wybory

    Jak będziecie szli na wybory to pomyślcie pierwsza sprawa komunikacja druga rewitalizacja trzecia czystość czwarta opłaty i śmieci no i w końcu najważniejszy slogan tej władzy piątek piąteczek powodzenia na wyborach

    Odpowiedz
    IP: 78.88.xx4.xx3 
  • -9

    Fryc_gość_gość_gość

    25.01.2022, 15:24

    Dla mnie wogule mogą nie kursować

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xxx.xx3 
  • +2

    qq_gość

    26.01.2022, 04:40

    młody kup słownik

    Cytuj
    IP: 109.197.xx1.xx8 
  • +5

    Grr_gość

    25.01.2022, 16:07

    Czytać ze zrozumieniem

    O czym wy tu piszecie? Wyraźnie jest napisane, że nie ma komu jeździć! Kierowca też człowiek i ma prawo zachorować! A to miedzy innymi wasza wina, bo bilecik u kierowcy trzeba kupić stojąc dwa metry od kiosku albo biletomatu. Albo spuszczać się, że autobusy opóźnione, bo kolejka do kierowcy za bilecikiem. Większość z was to hipokryci :|

    Odpowiedz
    IP: 178.235.xx4.xx2 
  • +4

    Aaa_gość

    25.01.2022, 16:48

    Kierowcy

    To jak tak kierowcy się boją to może niech maseczki założą, bo jeszcze nie widziałem zadnego w niej. Maja taki sam obowiązek jak ja.

    Cytuj
    IP: 37.47.xx5.xx5 
    +3

    Tadek _gość

    25.01.2022, 17:15

    komunikacja

    A dlaczego nie napisałeś że chodzi o zdalne nauczanie ale jesteś obiektywny

    Cytuj
    IP: 78.88.xx4.xx3 
    +5

    xxx_gość_gość

    25.01.2022, 19:27

    biletomaty- jakie biletomaty .... już przed świętami Bożego Narodzenia kilkukrotnie zgłaszano brak możliwości kupienia biletów (w tym m.in. doładowań kart miejskich !!!) - na początku twierdzono, że usterka wkrótce zostanie naprawiona- mamy styczeń, a biletomaty, jak nie naprawione tak nienaprawione, teraz się tłumaczą, że zmienił się cennik i nie ma komu wprowadzić nowych cen (czekają na informatyków)- cyrk ponad 60 tyś. mieszkańców i dwa niedziałające na cały Tczew biletomaty - nie wspominając już, że pobliski kiosk na dworcu (działający w określonych godzinach), nawet nie realizuje transakcji kartą płatniczą tylko gotówka :))) przyjeżdżasz z innego miasta i nawet nie masz gdzie biletu kupić zostaje tylko kierowca.

    Cytuj
    IP: 109.197.xx3.xx7 
  • +10

    Lestar_gość_gość

    25.01.2022, 16:56

    Gdzie rozkład.

    Jest 16:51. Gdzie jest rozkład autobusów na 26 stycznia? Pytanie retoryczne bo kadra zarządzająca UM i ZUK już dawno w domu. Nasze miasto od kilku lat spada na psy także w wielu rankingach ogólnopolskich. Dla mnie jako człowieka zajmującego się transportem od 40 lat to jest niepojęte, jakozna nie ogarnąć dwudziestu kilku jednostek sprzętu. Może trzeba sparafrazować jeden z tekstów "Seksmisji" - może czas już do azylu bracie...

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx8.xx9 
  • +3

    Nick_gość

    25.01.2022, 17:40

    Nie ma Pan obowiązku

    "To jak tak kierowcy się boją to może niech maseczki założą, bo jeszcze nie widziałem zadnego w niej. Maja taki sam obowiązek jak ja."

    Ani kierowca ani Pan jako pasażer nie ma obowiązku, chyba że ktoś się lepiej w tym czuje to zakłada i tyle. Wszystkie te rzekome nakazy to jest jedno wielkie turbo-bezprawie. Pomijając już fakt że maseczka pomaga chronić przed wirusami równie dobrze jak maść na bolące stopy komuś kto stóp jest pozbawiony.

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx1.xx8 
  • +9

    Twój nick_gość

    25.01.2022, 18:25

    Rozkłady są dostępne, ale niedostępne

    Jest 18:20 nie ma rozkładów ani na Rozkłady. Tczew.pl ani w aplikacji mybus. Proszę państwa to jest granda, przy której cyrk na kółkach to ostoja powagi. Jutro z rana gdy "specjalne" kursowanie da się we znaki ludziom dojeżdżającym do pracy komunikacją miejską, nastąpi łatwa do przewidzenia reakcja wielu mieszkańców, reakcja zupełnie słuszna, ale kompletnie niepotrzebna gdyby tylko urzędasy wywiązali się ze swoich zadań i udostępnili rozkład wcześniej. To powtórka z nie tak dawnej rozrywki, zresztą nie po raz pierwszy, więc nie zdziwię się jak ludzie jutro lub wkrótce rozniosą pewną budę z pewnymi urzędasami w drobny mak. Budę, gdyż wiocha, w którą Tczew się zmienił to jedyne adekwatne określenia nadające się do wymówienia, jakie mi przychodzą na myśl. Te inne, być może bardziej trafne, nie przeszłyby procesu moderacji.

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx3.xx2 
  • -4

    xxx_gość_gość

    25.01.2022, 19:44

    nowy rozkład

    tnij.tcz.pl/?u=5601ba

    Cytuj
    IP: 109.197.xx3.xx7 
  • +1

    xxx_gość

    25.01.2022, 19:32

    "To jak tak kierowcy się boją to może niech maseczki założą, bo jeszcze nie widziałem zadnego w niej. Maja taki sam obowiązek jak ja."

    Nikt o zdrowych zmyslach nie jezdzilby przez 8-12 godzin w maseczce

    Odpowiedz
    IP: 159.205.xx0.xx3 
  • qq_gość

    26.01.2022, 04:35

    no to w uj.. niech nie jezdzą i sie zwolnią dziadki

    Cytuj
    IP: 109.197.xx1.xx8 
  • +3

    uybg_gość

    25.01.2022, 20:07

    Komunikacja miejska w tczewkowie to smiechu warte

    Odpowiedz
    IP: 83.23.xx0.xx6 
  • +3

    Lestar_gość_gość_gość

    25.01.2022, 20:42

    Gdzie rozkład.

    Proszę nie wprowadzać w błąd bo niewielu ludziom tutaj jest do śmiechu. No nic jutro rano taksówka i redaktora do ZUK.

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx8.xx9 
  • Lestar_gość_gość

    25.01.2022, 21:19

    Gdzie rozkład.

    W końcu jest rozkład.

    Cytuj
    IP: 109.207.xx8.xx9 
  • Aja_gość_gość

    25.01.2022, 21:37

    Ten jest stary. Nowego brak

    "tnij.tcz.pl/?u=5601ba "

    Odpowiedz
    IP: 188.47.xx6.xx5 
  • +5

    Ava_gość

    25.01.2022, 23:58

    Znowu sobotni rozkład

    W komunikacie poinformowano, że autobusy będą kursowały według specjalnego rozkładu jazdy. On nie jest specjalny tylko sobotni tak jak to miało miejsce podczas przerwy w szkole między świętami a nowym rokiem. Szanowne osoby, które zaplanowały sobotę zamiast normalnego tygodnia pracy, ja (pewnie jakiś procent osób też się znajdzie) w sobotę nie pracuję. Dziękuję możecie to sobie o kant d... wytrzeć. Wszystko dla mieszkańców, ale najlepiej bez ich udziału. Dzięki mózgi w Zuk-u.

    Odpowiedz
    IP: 178.235.xx9.xx6 
  • +1

    qq_gość

    26.01.2022, 04:40

    ebane dziady...do miotły a nie sie brać za poważne rzeczy....i lampki ze swiąt wyłączcie bo już śmiesznie sie robi ...znowu

    Cytuj
    IP: 109.197.xx1.xx8 
  • +2

    Gość_gość

    26.01.2022, 05:26

    W rozkładzie jazdy 4 jest błąd, czy naprawdę przed 6 rano nie jedzie żaden autobus do flexa?

    Odpowiedz
    IP: 37.248.xx0.xx5 
  • -2

    qq_gość

    26.01.2022, 17:08

    pieszo dygaj...albo niech z kołchozu ci podstawią dyliżans

    Cytuj
    IP: 109.197.xx1.xx8 
  • xxx_gość

    26.01.2022, 16:28

    Ja to tylko tu zostawię Przewozy Autobusowe Gryf sp. z o.o. sp. k. ul. Armii Krajowej 1D, 83-330 Żukowo e-mail: biuro@gryf.kartuzy.com.pl tel. 516 008 053 fax 58 685 31 07 w. 27

    Odpowiedz
    IP: 62.233.xx9.xx0 
  • a po co baranie_gość

    06.02.2022, 11:08

    A po co baranie?

    Jak to ZUK ustala co przewoźnik ma jeźdzć? Ale z ciebie baran.

    Cytuj
    IP: 91.231.xx5.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.