Pamiętaj o złożeniu tej deklaracji. Bez niej - słona grzywna

Od 1 lipca ub. roku właściciele i zarządcy budynków mają obowiązek zgłoszenia źródła ogrzewania do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB). Już tylko pół roku mają na złożenie deklaracji właściciele nieruchomości wybudowanych przez lipcem 2021. Jak wyjaśniali przedstawiciele rządu, Celem stworzenia centralnej bazy (tj. CEEB - Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków) jest poprawa jakości powietrza - likwidacja głównej przyczyny zanieczyszczeń - emisji substancji powodujących smog. CEEB będzie ważnym narzędziem wspierającym wymianę starych kotłów grzewczych, będzie również miejscem gdzie dostępne będą informacje na temat wszystkich programów finansowania wymiany pieców.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 10300 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
10 291 517 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • +15

  Iga_gość

  25.01.2022, 11:05

  Wszystko

  Pięknie ładnie, tylko skąd ludzie mają brać pieniądze na to wszystko. Drożyzna w sklepach , rachunki ciągle w górę. Nawet z dofinansowaniem ludzi nie będzie stać na zmianę pieca, tym bardziej tych co parę lat temu kupowali nowy, zapożyczyli się a już trzeba zmienić na inny. Minimalna pensja poszła w górę ale nie tak dużo w stosunku do wszystkich rzeczy które podrożały strasznie dużo w ostatnim czasie. PIS niech zabierze swoje 500+ , 13 i co tam jeszcze wymyślił i obniży te wszystkie ceny bo zwariować idzie

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx0.xx8 
 • +2

  Kkijh_gość

  25.01.2022, 11:45

  Piś zniszczył moc nabywczą pieniądza. Konia z rzędem który ten proces odwróci. Kiedy wrócą czasy deflacji (nie inflacji) jak miało to miejsce przed wyborami w 2015 r wszyscy odetchniemy z ulgą. Na to czekam

  Cytuj
  IP: 78.31.xx7.xx0 
 • +6

  g_gość

  25.01.2022, 12:58

  Wszystko dobrze ,ale czy licznik gazowy pokazuje kaloryczność spalanego gazu ,czy tylko zużytego gazu, który się świeci na różowo.

  Odpowiedz
  IP: 77.112.xx6.xx2 
 • +9

  g_gość_gość

  25.01.2022, 13:01

  W spisie powszechnym podawałem czym ogrzewam swoje mieszkanie i to starczy a jak mają problem to zgłosić się do GUSu

  Odpowiedz
  IP: 77.112.xx6.xx2 
 • +3

  fghf_gość

  25.01.2022, 19:56

  Gaz bardzo drogi a piece weglowe 5 klasy bardzo drogie i brak dopłat i co tu robić w tej sytuacji ?

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx0.xx6 
 • +1

  observeur_gość

  26.01.2022, 20:52

  Jesli masz troche podworka na wlasnosc to zrob piec na bazie retortu lub zwyczajny na drewno, wegiel czy cokolwiek innego dajacego ciepło (oby nie smieci), spaliny odprowadz rura w rurze jak w piecu kondensacynym, bys odzyskał ciepło ze spalin a same spaliny przepusc przez filtr wodny (jak w odkurzaczach przemysłowych wodnych), by nie było dymu. Nikt niczego nie wykryje a ty bedziesz mial ciepło i malo tego bedziesz mogł sie poszczycic czystym ciepołem. Twoj koszt zamyka sie w cenie wody uzytej w filtrze (smieszny koszt, bo wody nie trzeba czesto wymieniac, woda nawet gdy zasyfiona spełnia swoja funkcję az odparuje).

  Cytuj
  IP: 46.205.xx1.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.