Groził śmiercią rodzinie - grożą mu dwa lata więzienia

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Groził śmiercią rodzinie - grożą mu dwa lata więzienia
Policjanci na polecenie sądu zatrzymali mieszkańca powiatu tczewskiego, który nie stosował się do postanowienia sądowego i był podejrzewany o przestępstwa gróźb karalnych. Według ustaleń śledczych 66-letni mężczyzna wszczynał awantury domowe, podczas których groził śmiercią rodzinie. Wczoraj zatrzymana osoba została doprowadzona przez mundurowych do sądu, gdzie usłyszał zarzuty. Decyzją sądu zatrzymany mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Wczoraj tczewscy policjanci na polecenie sądu zatrzymali 66-letniego mieszkańca powiatu tczewskiego, który był podejrzewany o przestępstwa gróźb karalnych.

- Z policyjnych ustaleń wynika, że zatrzymany mężczyzna od października zeszłego roku do 11 lutego br. miał wszczynać awantury domowe, podczas których groził domownikom śmiercią. W związku z wcześniejszymi zgłoszeniami tych przestępstw wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, nakazu opuszczenia mieszkania oraz zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonymi. Jednak zatrzymany mężczyzna nie stosował się do tego postanowienia sądowego. Dlatego decyzją sądu funkcjonariusze zatrzymali 66-latka. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Mundurowi zatrzymanego mężczyznę doprowadzili do sądu, gdzie został przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące gróźb karalnych. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za przestępstwo gróźb karalnych grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +7

  AG

  19.05.2019, 10:09

  Sprawy kryminalne?

  Dlaczego nie ma wzmianki o piątkowej akcji pod stacją BP??? Guru Tczewskiej Arki, niedawny "kuracjusz" ZK, walił typa na oczach tłumu. Dlaczego się o tym nie pisze?

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  Fresh_gość

  19.05.2019, 14:35

  Mamy XXI wiek a niektórzy zachowują się gorzej niż małpy na drzewach. Wstyd dla rasy ludzkiej

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.