Mądrzy Cyfrowi - biblioFERIE 2019 w Morzeszczynie

Tczew - Mądrzy Cyfrowi - biblioFERIE 2019 w Morzeszczynie
Biblioteka Morzeszczyn zaprasza młodzież od klasy 6 wzwyż do udziału w tegorocznej edycji biblioFERII, które od 11 do 15 lutego będą odbywały się pod hasłem -MĄDRZY CYFROWI w godz. ? 10:00 - 13:00 w siedzibie morzeszczyńskiej książnicy.

Podczas 5 dni zajęć warsztatowych zostaniecie wprowadzona w świat wartości, takich jak: szacunek, uczciwość, mądrość oraz odwaga cywilna. W kreatywny sposób będziecie poznawać wartości, dyskutować o nich, a także uczyć się podczas ćwiczeń praktycznych ich rozpoznawania i nazywania, tak by w codziennym życiu umiejętnie je okazywać i nimi się kierować. Jednocześnie podczas zajęć będziecie rozwijać umiejętności cyfrowe, ucząc się tworzenia oraz obrabiania ????grafik i zdjęć, podstaw montażu trójwymiarowego wideo, narzędzi do pracy w chmurze, czy zasad bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z internetu.

Następnie przez 6 tygodni będziecie mogli samodzielnie realizować wybrany przez siebie projekt społeczny.


Udział w warsztatach jest bezpłatny! Wymagana jest zgodna rodziców - formularz można pobrać w bibliotece lub tutaj: http://www.madrzycyfrowi.pl/pobierz/Zgoda_na_udzial_dziecka.pdf

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • hhjb_gość

  06.02.2019, 09:18

  Edukacja cyfrowa ... uczniowie beda uczyć nauczycieli ? :)

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx5.xx8 
 • +1

  olo_gość

  06.02.2019, 19:10

  ..... w siedzibie morzeszczyńskiej książnicy.... ] Piszcze zrozumiałym i normalnym językiem

  Odpowiedz
  IP: 5.172.xx4.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA