Agencja SXO - SEO i UX

Semcore - pozycjonowanie stron (fot. mat. prasowe)
Tczew - Agencja SXO - SEO i UX
Jeżeli masz stronę internetową i zależy Ci nie tylko na tym, aby przyciągnąć na nią jak największą liczbę użytkowników, ale również na tym, aby przekonać do swojej oferty jak największe grono, koniecznie zainteresuj się SXO. Warto o nie zadbać już na etapie projektowania strony internetowej. Sprawdź, czym jest Search Experience Optimization i co może zaoferować Ci sprawdzona agencja SXO !

SEO - co to jest?
SEO (ang. Search Engine Optimization) to optymalizacja stron internetowych pod kątem algorytmów wyszukiwarki. W zakres tej usługi wchodzą działania, takie jak między innymi:
- tworzenie wartościowych treści,
- edycja struktury strony,
- optymalizacja techniczna,

- edycja kodu HTML

Dodatkowo agencje marketingu internetowego dbają o ważne aspekty pozycjonowania, wykonując pracę poza stroną internetową klienta. Przeprowadzają zatem między innymi następujące działania:

- budowa wizerunku eksperta, autorytetu i rozpoznawalności marki.
- link building SEO (budowa profilu linków).

Bardzo duże znaczenie ma również content marketing, czyli marketing treści. Jeszcze kilka lat temu treści, które były pisane na strony internetowe, zawierały przede wszystkim frazy kluczowe i często były niskiej jakości merytorycznej. Aktualnie zgodnie ze słowami Billa Gates'a "Content is King". W związku z tym marketing treści odgrywa bardzo ważną rolę w SEO, a teksty o sporej wartości merytorycznej pojawiają się między innymi w:
- opisach kategorii, a także produktów,
- wpisach blogowych,
- artykułach sponsorowanych,
- postach w mediach społecznościowych (na przykład LinkedIn).

Dobre agencje dbając o wysoką jakość swoich usług, zatrudniają między innymi: programistów, grafików, specjalistów SEO i copywriterów. Wykorzystują również zaawansowane narzędzia, które sprawiają, że praca nad pozycją stron klientów jest jeszcze bardziej efektywna. Wymienić można tutaj:

- Google Search Console,
- Google Keyword Planner,
- Google Analytics,
- Senuto,
- Majestic SEO oraz Ahrefs,

- Surfer,
- Google PageSpped Insight, a także GTMetrix.

Dzięki wymienionym narzędziom SEO możliwe jest usprawnienie, a także przyspieszenie pracy.

SXO - co to jest?
Często zdarza się tak, że agencje, które specjalizują się w marketingu internetowym oferują nie tylko usługi SEO, ale również SXO. SXO (ang. Search Experience Optimization) to połączenie SEO wraz z UX (ang. User Experience), czyli doświadczeniem użytkownika.

Troska o UX ma na celu usprawnienie komunikacji pomiędzy użytkownikami strony internetowej, a samą witryną. Istotą pojęcia UX są następujące cechy witryny:
- atrakcyjność,
- budowanie pozytywnych wrażeń,
- użyteczność.

Strona internetowa, która charakteryzuje się wyżej wymienionymi cechami, dużo bardziej konwertuje. Jak jednak wspomnieliśmy SXO to także SEO, a więc w sytuacji, gdy eksperci z agencji SXO wykonują audyt strony internetowej, badają wszystkie aspekty związane zarówno z jej optymalizacją pod algorytmy Google, jak i te związane z doświadczeniem użytkowników.Przekonaj się do usługi SXO - https://semcore.pl/strategie/sxo/

Agencja SXO - dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Bezpośrednie cele SEO, a także User Experience są różne. Obie usługi mają jednak wiele wspólnych elementów. Można nawet odnieść wrażenie, że dobrze realizowane usługi SEO, a także UX, czyli SXO wzajemnie się napędzają. Z tego też powodu warto zdecydować się na usługi dobrej agencji SXO. Polecić można jednego z topowych polskich usługodawców w tej branży, czyli Semcore. Dzięki temu Twoja strona internetowa będzie nie tylko wysoko w organicznych wynikach wyszukiwania, ale również wyróżniać będą ją:

- przystępne i zrozumiałe treści,
- intuicyjna nawigacja i linkowanie wewnętrzne,
- szybkość ładowania (wydajność),
- zoptymalizowane meta dane (title oraz meta description),
- responsywność (dostosowanie do ekranów urządzeń mobilnych),
- rozwiązania CTA.

Połączenie procesów UX oraz SEO przyczyni się dzięki temu do zwiększenia współczynnika konwersji. Jeżeli zatem chcesz nie tylko przyciągnąć użytkowników na swoją stronę internetową, ale również zwiększyć konwersje, zaufaj dobrej agencji SXO!

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej