13 czerwca łączymy ekologiczne, naturalne produkty z uśmiechem i piknikiem!

Dobry Targ (fot. mat. prasowe)

odbyło się
30
05.2021
Niedziela
Tczew - 13 czerwca łączymy ekologiczne, naturalne produkty z uśmiechem i piknikiem!
DOBRY TARG - połączenie jakości i wartości! 13 czerwca łączymy ekologiczne, naturalne produkty z uśmiechem i piknikiem! Zapraszamy na niecodzienne wydarzenie, które łączy. Fani zdrowych i wartościowych produktów spotkają się z lokalnymi dostawcami, rzemieślnikami, którzy zaprezentują swoją ofertę. Do tego dorzucamy wyjątkowe miejsce, piknikową atmosferę i muzykę! Wszystkim nam brakuje dostępu do zdrowej żywności, a także spotkania ze sobą i przeżyć. Odpowiadamy na te potrzeby i łączymy dużo elementów w jedno.

Z naszych połączonych mocy - tworzymy Dobry Targ.

Nazwa Dobry Targ powstała poprzez skojarzenie z tym, co to wydarzenie ma sobą reprezentować. Dobry Targ to jakość i wartość - w oferowanych produktach, w tworzonych relacjach w czasie wydarzenia i w dążeniach proekologicznych.

KTO POWINIEN NAS ODWIEDZIĆ?


Wydarzenie jest otwarte, a my jesteśmy bardzo gościnni. Zapraszamy wszystkich!

- Świadomi konsumenci będą mogli zrobić dobre, różnorodne zakupy
(w ofercie: sery krowie, kozie, dobre wędliny, chleby, warzywa, owoce, miody, soki, zakwasy itp.)
- Dla szukających odpoczynku i dla rodzin z dziećmi to okazja by przyjemnie spędzić weekend. Oklaski Stanisławie są synonimem piknikowania na trawie w pięknych okolicznościach przyrody (atrakcją targu będzie grill i muzyka na żywo)
- Rowerzyści mogą dojechać do nas piękną ścieżką rowerową
(dla odwiedzających nas na dwóch kółkach będziemy mieć zdrową nagrodę!)

Przede wszystkim zapraszamy tych, którzy potrzebują oddechu i przestrzeni po trudnym czasie pandemii.KIEDY I GDZIE?

Wstęp na teren Oklasków jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy więc do rozłożenia się na kocyku. Oklaski Stanisławie położone są 5 minut samochodem od Tczewa, znajdują się także przy zjeździe
z autostrady A1. Przybywajcie tłumnie w niedzielę 13 czerwca. Będziemy na Was czekać już od 11:00.

KLIKAJ, PISZ, ZADZWOŃ!

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Dobrego Targu i naszego pierwszego wydarzenia.
W razie potrzeby można także do nas zadzwonić: 785 886 491

Dobry Targ w Oklaski Stanisławie | 30.05.2021 (niedziela) | 11:00 - 15:00Wydarzenie powstaje dzięki zaangażowaniu i wielkiemu wsparciu miejsca Oklaski Stanisławie oraz Gminy Tczew.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęło lokalne radio z najlepszą muzyką pod słońcem - Radio Tczew oraz portal informacyjny o największym zasięgu w regionie TCZ.pl.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  Dikembe_Mutombo_gość_gość_gość_gość

  13.05.2021, 13:57

  "Przybywajcie tłumnie" a impreza w okresie od 28.05. do 05.06. może być tylko na 50 osób. Także ten... szykuje się mandacik.

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.