Piotr Branicki - poszukiwany za rozbój i oszustwo

Piotr Branicki
Tczew - Piotr Branicki - poszukiwany za rozbój i oszustwo
Na naszej stronie zamieszczamy regularnie dane osób poszukiwanych listem gończym przez tczewską policję. Funkcjonariusze liczą na Waszą pomoc. Jeśli widzieliście któregokolwiek z poszukiwanych, przekażcie sygnał policji. W tym tygodniu poszukujemy osób, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Piotra Branickiego - poszukiwanego za rozbój i oszustwo.

Sąd Rejonowy w Tczewie poszukuje listem gończym Piotra Branickiego - syna Józefa i Jadwigi urodzonego 3 marca 1972 roku. Mężczyzna mieszkał dotąd w Tczewie. Piotr Branicki poszukiwany jest między innymi za rozbój i oszustwo.

- Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat obecnego miejsca pobytu Piotra Branickiego, proszone są o kontakt z Zespołem Poszukiwań Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pod numerem telefonu 058 530-81-67 lub z oficerem dyżurnym naszej jednostki pod numerami 058 530-82-22, tel alarmowy 997 ( 112- dla tel. komórkowych) lub z najbliższą jednostką policji. - apeluje asp. sztab. Dariusz Górski, rzecznik tczewskiej policji.


Sonda - odpowiedz na pytanie

Jak Ci się żyje w mieście Tczew?

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • +12

  TCZEWIAK5

  17.09.2010, 00:14

  Ja trochę z innej beczki. Rozbój+oszustwo a policzą i tak skromnie. Dlaczego w Polsce nie ma tak jak w USA,że kary się sumują? Tak dostałby z 15 a przy naszych przepisach jak 7 dostanie to będzie "full". Osoba w tym wieku już raczej z przestępczego szlaku nie zejdzie więc dla mnie powinno się karać bardzo surowo i przy okazji wykorzystywać ich nadmiar "energii" do np robót drogowych. Pod karabinem najlepiej się pracuję-a na to tacy delikwenci zasługują a nie na wygodne cele,siłownie i pokoje z DVD- nonsens. I pomyśleć,że zamiast na potrzebujących pieniądze idą na utrzymanie takich ****.Szkoda słów.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +2

  beata_gość

  18.09.2010, 19:16

  zgadzam się z twoim komentarzem.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx9.xx8 
 • +8

  tczewiak_gość

  17.09.2010, 09:04

  Niestety masz rację. Tak funkcjonuje system sprawiedliwości u nas. Odpowiedzi na te pytania powinieneś raczej szukać w Parlamencie i Ministerstwie Sprawiedliwości. To oni ustalają takie prawo. Również uważam, że powinniśmy brać przykład z anglosaskiego systemu sprawiedliwości. Niech recydywiści pracują przy autostradach. Wyszkolenie i zatrudnienie takiego delikwenta, który dostał 10 lat za jakieś niezbyt ciężkie przestępstwo wyjdzie na korzyść nie tylko nam. Taki człowiekbędzie mógł przejść resocjalizację i po odbyciu kary będzie umiał się odnaleźć w życiu codziennym. Państwo zaś zyska pracowników, którym oczywiście będziemy płacić mniej z racji tego, że w więzieniu też za coś je, śpi itd.

  Odpowiedz
  IP: 87.204.xx7.xx8 
 • +2

  Mike_gość

  18.09.2010, 12:54

  Podobny do Johna Malkovicha

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx8.xx9 
 • kassen_gość

  19.09.2010, 10:28

  Bo to Polska nie elegancja Francja.

  Jeśli liczysz na to że nagle wymiar sprawiedliwości diametralnie zmieni sposób postępowania w tego typu przypadkach to uważaj żebyś się nie przeliczył. Przypominam że to Polska i żadnych rewolucji nie będzie, może być tylko gorzej.

  Odpowiedz
  IP: 82.169.xx6.xx1 
 • -3

  mmmmmm_gość

  14.09.2011, 22:10

  P.B.

  ....co z tego,ze policja poszukuje pana P.B. i ogłasza ktokolwiek widział ktokolwiek wie jesli nic w tym kierunku nie robi.Pan P.B. spokojnie sobie zyje i mieszka w Anglii.Szczególy i adres policja zna od 3 miesiecy...........jaki morał z tego???????

  Odpowiedz
  IP: 92.12.xx0.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.