Odpowie za kradzieże akcesoriów dla zwierząt. 26-latek miał się z tego utrzymywać

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Odpowie za kradzieże akcesoriów dla zwierząt. 26-latek miał się z tego utrzymywać
Tczewscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzieże sklepowe. Według ustaleń mundurowych sprawca z jednego ze sklepów na terenie miasta kradł akcesoria akwarystyczne oraz akcesoria dla zwierząt. Śledczy ustalili, że w wyniku tych kradzieży powstały straty w wysokości ponad 2 tys. złotych. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przedmiotów, które wkrótce zostaną zwrócone. Okazało się, że 26-latek sprzedawał skradzione przedmioty i tym samym utrzymywał się z tego procederu. Wczoraj zatrzymany mężczyzna został przesłuchany przez śledczych oraz usłyszał zarzuty kradzieży w warunkach recydywy, za co grozi kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

5 lutego br. kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie, pracując nad sprawami kradzieży na terenie jednego ze sklepów, ustalili, że związek z tymi zdarzeniami ma 26-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego.

- Według ustaleń mundurowych do tych zdarzeń dochodziło od połowy listopada zeszłego roku do połowy stycznia br. Sprawca wchodził na teren placówki handlowej, skąd kradł akcesoria akwarystyczne oraz akcesoria dla zwierząt. Śledczy ustalili, że skradziony towar był wart ponad 2 tys. złotych. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego w miniony wtorek ustalili personalia mężczyzny, który miał mieć związek z tym przestępstwem. Mundurowi ustalili również, gdzie aktualnie przebywa poszukiwany 26-latek, którego zatrzymali i doprowadzili do policyjnego aresztu. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów, które wkrótce zostaną zwrócone. Śledczy ustalili, że zatrzymany mężczyzna najpierw kradł przedmioty, a następnie sprzedawał skradzione przedmioty, tym samym utrzymując się z tego procederu. Policjanci ustalili również, że zatrzymany mężczyzna popełnił te czyny w warunkach recydywy.


Wczoraj śledczy przesłuchali zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty kradzieży.


Za to przestępstwo w warunkach recydyw grozi kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • +1

  qq_gość

  11.02.2021, 22:05

  Za co siedzisz?...za smycze, kagańce i kaszorki :D

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx0 
 • Szatan_gość

  12.02.2021, 06:25

  .. i żwirek :)

  Cytuj
  IP: 83.12.xx0.xx8 
 • +4

  Tadeusz Napierski_gość_gość

  11.02.2021, 22:21

  tczewska patologia c.d.

  Oczywiście dres i łysy łeb....

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx0 
 • +2

  gość_gość_gość

  11.02.2021, 22:43

  Albo,albo...

  Ręka ,która kradła na klocek i złodziejstwo się skończy,inaczej nic z tego..

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx8 
 • Eziu kresiu_gość

  12.02.2021, 20:48

  ..

  Za co!!!! Za karmę żwirek i i sztuczna kość Grypsujesz!!!! Na nigdy żadnej gry nie popsułem

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx0.xx7 
 • +1

  Adrian R_gość

  14.02.2021, 12:14

  Richert ty złodzeju mówiłem ci przestań ćpać bo tak skończysz !!

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx6.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.