Kultura w sąsiedztwie - ruszają warsztaty w różnych miejscach Tczewa

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Kultura w sąsiedztwie - ruszają warsztaty w różnych miejscach Tczewa
Wiosenna propozycja CKiS - Kultura w sąsiedztwie - czyli kreatywne warsztaty w różnych miejscach Tczewa! CKiS po raz kolejny wychodzi z ofertą działań warsztatowych do Was drodzy Mieszkańcy!


Aktualizacja:

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie informuje, że z związku z dużym zainteresowaniem zostało tylko kilka miejsc na następujące terminy; 20 kwietnia, 27 kwietnia. Decyduje kolejność zgłoszeń.- Spotkać nas będzie można w gościnnych progach Klubu Rodzinnego Zatorze oraz Spółdzielczego Domu Kultury na Suchostrzygach. I oczywiście - będziemy działać w naszym Centrum Kultury i Sztuki! - informuje CKiS.


Wiosenna "Kultura w sąsiedztwie" to cykl różnorodnych warsztatów, skierowany do wszystkich, którzy uwielbiają tworzyć i lubią dobrą zabawę. W ramach cyklu dbędą się warsztaty przyrodnicze, plastyczne, taneczne, a także związane tematycznie z różnymi okazjami, czy świętami. Będziemy tez robić eksperymenty :)

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!

Start: godz. 17.00
Wstęp wolny! Ilość miejsc ograniczona - obowiązują zapisy: Anna Kruszyńska, tel. 535 263 757

30.03.2022

Kultura w sąsiedztwie
Wiosenne kwiaty - kreatywne warsztaty
Witamy wiosnę - twórczo i kwiatowo! Tulipan, hiacynt, a może żonkil? Które z nich lubicie najbardziej? My uwielbiamy wszystkie kwiaty :) Powstałe podczas warsztatów kwiatowe dzieła mogą być wykorzystane do dekoracji najbliższego otoczenia.
Klub Muzyczny - Centrum Kultury i Sztuki
ul. Wyszyńskiego 10

06.04.2022

Kultura w sąsiedztwie
Przyroda jakiej nie znacie - eksperymentujemy Zapraszamy do udziału w efektownych i bezpiecznych eksperymentach biologiczno-chemicznych prowadzonych przez Szymona Machalskiego. Proponowane warsztaty to mix doświadczeń i pokazów, takich jak: "Tajniki zoologii", "Anatomia człowieka" czy "Pokaz skał i minerałów oraz prostych w uprawie roślin doniczkowych".

SDK SM Suchostrzygi
ul. Żwirki

13.04.2022

Kultura w sąsiedztwie
Świąteczne dekoracje - kreatywne warsztaty
Jesteście gotowi na wspólne przygotowania do Świąt? Dekoracje, które wykonamy będą piękną, własnoręcznie stworzoną ozdobą świątecznego stołu, pokoju lub prezentem dla najbliższych.

Klub Rodzinny Zatorze,
ul. Elżbiety

20.04.2022


Kultura w sąsiedztwie
Dzień Ziemi z ... owadami!
OPIS: Czy wiecie, że naszą planetę zamieszkują głownie robale? Na jednego człowieka przypada ich aż 250 milionów! Na naszym wiosennym warsztacie najpierw zajmiemy się ich poszukiwaniem, grając w owadzie bingo w parku za CKiS, a potem ozdobimy torby podobiznami ulubionego stworzonka. Razem z "Dzicy Przyrodnicy" serdecznie zapraszamy wszystkich fanów biedronek, ważek, motyli, pszczół , mrówek i spółki!

Park przy Centrum Kultury i Sztuki
ul. Wyszyńskiego 10

27.04.2022

Kultura w sąsiedztwie
Kolorowo i tanecznie - kreatywne warsztaty
OPIS: Szeleszczące pompony i kolorowe spódniczki są nieodzownym elementem dziecięcych zabaw czy tańców. Te, które wspólnie stworzymy staną się naszymi strojami podczas zajęć zumby poprowadzonej przez Agatę Sowę

Klub Muzyczny - Centrum Kultury i Sztuki
ul. Wyszyńskiego 10

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  CKiS_gość_gość

  29.03.2022, 08:37

  Kultura w sąsiedztwie

  Informujemy, że nie ma już miejsc na Kulturę w sąsiedztwie.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.