II Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek odbył się dnia 4 grudnia w gościnnych progach gniewskiej "jedynki" i przeznaczony był dla uczniów klas II - VIII. Uczniowie oceniani byli w dwóch kategoriach: solistów i zespołów oraz w trzech grupach wiekowych. W zabawie udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych: z Piaseczna, Polskiego Gronowa, Pieniążkowa, SP Nr2 w Gniewie i SP Nr1 w Gniewie, łącznie 37 osób.
Wyniki II Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
SOLIŚCI:
I grupa wiekowa - klasy: II, III i IV
I miejsce - Aleksandra Konieczna SP Gronowo
II miejsce - Dominik Krueger SP Nr1 Gniew
II miejsce - Julia Majdzińska SP Nr1 Gniew
III miejsce - Oliwia Czarnotta SP Nr1 Gniew
II grupa wiekowa - klasy V i VI
I miejsce - Weronika Jasiak SP Nr2 Gniew
II miejsce - Maria Szmyt SP Nr1 Gniew
II miejsce - Paulina Kruczyńska SP Nr2 Gniew
III miejsce - Szymon Bafia SP Nr1 Gniew
III miejsce - Julia Gajowiak SP Gronowo
III grupa wiekowa - klasy VII i VIII
I miejsce - Maria Draheim SP Gronowo
II miejsce - Dorota Langowska SP Nr1 Gniew
III miejsce - Julia Podębska SP Piaseczno
III miejsce - Laura Czajka SP Nr1 Gniew
Wyróżnienie - Kacper Narloch SP Nr1 Gniew - saksofonista - wersja instrumentalna kolędy.
ZESPOŁY:
I grupa wiekowa - klasy II, III i IV
I miejsce - SP Piaseczno - Marta Ejankowska, Julia Jasiak, Nikola Fandrejewska
II miejsce - SP Nr1 Gniew - Zuzanna Romanowska, Zofia Jakubowska, Agata Stankiewicz
III miejsce - SP Nr1 Gniew - Filip Olszewski, Barbara Frymarska, Daria Hinz
II grupa wiekowa - klasy V i VI
I miejsce - SP Piaseczno - Julita Lisewska, Wiktoria Kazubowska, Wiktoria Luchowska
II miejsce - SP Nr2 Gniew - Kornelia Kossecka, Luiza Osińska, Zofia Ślizewska
III miejsce - SP Nr1 Gniew - Wiktoria Cybulska, Agata Peplińska, Zofia Laskowska
IV miejsce - SP Nr1 Gniew - Pola Birna, Kinga Chudyka
Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia, a dla wszystkich był słodki poczęstunek i zdrowy soczek.
Organizatorzy bardzo dziękują sponsorom: księdzu proboszczowi Zbigniewowi Rutkowskiemu, firmom: Kongsberg, Mikrostyk, Bankowi Spółdzielczemu, Urzędowi Miasta i Gminy Gniew oraz Stowarzyszeniu Centrum Aktywnych Gniew za ufundowanie nagród.
Organizatorami konkursu były: Maria Dziki i Mariola Górska, a wykonawców oceniało jury złożone z profesjonalnych muzyków, w składzie: Jadwiga Mielkie, Klaudia Cieszyńska i Filip Cieszyński.
Więcej zdjęć z konkursu na stronie: <link> .
Wyniki II Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
SOLIŚCI:
I grupa wiekowa - klasy: II, III i IV
I miejsce - Aleksandra Konieczna SP Gronowo
II miejsce - Dominik Krueger SP Nr1 Gniew
II miejsce - Julia Majdzińska SP Nr1 Gniew
III miejsce - Oliwia Czarnotta SP Nr1 Gniew
II grupa wiekowa - klasy V i VI
I miejsce - Weronika Jasiak SP Nr2 Gniew
II miejsce - Maria Szmyt SP Nr1 Gniew
II miejsce - Paulina Kruczyńska SP Nr2 Gniew
III miejsce - Szymon Bafia SP Nr1 Gniew
III miejsce - Julia Gajowiak SP Gronowo
III grupa wiekowa - klasy VII i VIII
I miejsce - Maria Draheim SP Gronowo
II miejsce - Dorota Langowska SP Nr1 Gniew
III miejsce - Julia Podębska SP Piaseczno
III miejsce - Laura Czajka SP Nr1 Gniew
Wyróżnienie - Kacper Narloch SP Nr1 Gniew - saksofonista - wersja instrumentalna kolędy.
ZESPOŁY:
I grupa wiekowa - klasy II, III i IV
I miejsce - SP Piaseczno - Marta Ejankowska, Julia Jasiak, Nikola Fandrejewska
II miejsce - SP Nr1 Gniew - Zuzanna Romanowska, Zofia Jakubowska, Agata Stankiewicz
III miejsce - SP Nr1 Gniew - Filip Olszewski, Barbara Frymarska, Daria Hinz
II grupa wiekowa - klasy V i VI
I miejsce - SP Piaseczno - Julita Lisewska, Wiktoria Kazubowska, Wiktoria Luchowska
II miejsce - SP Nr2 Gniew - Kornelia Kossecka, Luiza Osińska, Zofia Ślizewska
III miejsce - SP Nr1 Gniew - Wiktoria Cybulska, Agata Peplińska, Zofia Laskowska
IV miejsce - SP Nr1 Gniew - Pola Birna, Kinga Chudyka
Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia, a dla wszystkich był słodki poczęstunek i zdrowy soczek.
Organizatorzy bardzo dziękują sponsorom: księdzu proboszczowi Zbigniewowi Rutkowskiemu, firmom: Kongsberg, Mikrostyk, Bankowi Spółdzielczemu, Urzędowi Miasta i Gminy Gniew oraz Stowarzyszeniu Centrum Aktywnych Gniew za ufundowanie nagród.
Organizatorami konkursu były: Maria Dziki i Mariola Górska, a wykonawców oceniało jury złożone z profesjonalnych muzyków, w składzie: Jadwiga Mielkie, Klaudia Cieszyńska i Filip Cieszyński.
Więcej zdjęć z konkursu na stronie: <link> .
Komentarze (1) dodaj komentarz
Admin od spraw mało ważnych _gość
09.12.2019, 09:32
Już myślałem
A ja już myślałem że greta thunberg opanowała gniew
Odpowiedz