NAN ma 25 lat!

NAN (fot. mat. prasowe)
Tczew - NAN ma 25 lat!

zobacz galerię zdjęć: 2
Przedsiębiorstwo NAN rozpoczęło swoją działalność w maju 1994 roku. Zaczynaliśmy jako hurtownia, od podstaw budowaliśmy struktury organizacyjne, inwestowaliśmy w rozwój by stać się prężnie działającą firmą produkcyjną. Zajmujemy się produkcją folii i dystrybucją materiałów opakowaniowych.

Od 25 lat równomiernie rozwijamy się. Profesjonalny zespół jest siłą napędową naszego rozwoju. Kompetentna kadra pozwala nam bez obaw podejmować kolejne wielkie wyzwania, jakie stawia przed nami rynek. Zależy nam na utrzymaniu rodzinnego charakteru firmy, staramy się być blisko ludzi i wspierać w realizacji ich bieżących zadań. Stawiamy na rozwój umiejętności - nowoczesny park maszynowy obsługują specjaliści, których wiedza i doświadczenie rośnie wraz z rozwojem firmy. Oprócz szkoleń zawodowych nasi pracownicy mają sponsorowane wyjścia integracyjne i korzystają z wielu innych benefitów, a na terenie firmy odbywają się zajęcia języka angielskiego.

Nasz zakład nieustannie wdraża nowe technologie oraz unowocześnia swój park maszynowy, aby dostosować rodzaj oraz jakość produktu do ciągle zmieniających się wymagań rynku. Dysponujemy własnym laboratorium oraz rozwiniętym systemem kontroli jakości. Możemy pochwalić się produktem własnego patentu - to wysokowydajna folia NAN Protect.


Zadowoleni klienci, zgrany zespół pracowników oraz nowoczesny park maszyn - wszystko to pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Nasze dotychczasowe sukcesy utwierdzają nas w przekonaniu, że warto mierzyć wysoko.

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...