Muzyczna Scena 2020 - Letnie koncerty w sieci z Gminą Tczew

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Muzyczna Scena 2020 - Letnie koncerty w sieci z Gminą Tczew
W dobie odwoływanych imprez i wydarzeń koncertowych gmina Tczew chce zaproponować udział w muzycznym i przede wszystkim bezpiecznym wydarzeniu!

- Wszystkich spragnionych muzyki zapraszamy na cykl koncertów online w ramach projektu "Muzyczna Scena - letnie koncerty w sieci z Gminą Tczew", który realizowany jest przy współpracy z Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Koncerty, które będzie można zobaczyć na facebookowej stronie Gminy Tczew będą okazją, aby posłuchać muzyki koncertowej w warunkach domowych. - informują urzędnicy z gminy Tczew.

Najbliższy, pierwszy z 4 koncertów zaplanowano na sobotę 4 lipca. Jako pierwszy swoje umiejętności wokalne zaprezentuje Przemek Radziszewski. Dalej gwiazdami sobotnich wieczorów będą: Nieboskłonni, Elwira Mejk oraz B.R.O. z Antony Esca. Zarezerwujcie sobie czas w każdą sobotę lipca o godzinie 20.00!

- Spotkajmy się w lipcowe, sobotnie wieczory po obu stronach monitorów. Zróbmy imprezę masową online! Co więcej, pokażcie nam swój udział podczas koncertu - wystarczy zrobić zdjęcie, nagrać film jak oglądasz koncert/y i podesłać na adres promocja@gmina-tczew.pl. Z każdego koncertu wybierzemy jedną osobę, która otrzyma fantastyczną nagrodę - szczegóły wkrótce! - dodają urzędnicy.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +7

  Bronek K_gość

  30.06.2020, 09:32

  W sieci to ja mam The Doors i Metallicę a nie jakieś gminne przyśpiewki amatorów

  Odpowiedz
  IP: 31.186.xx5.xx4 
 • HR_gość_gość

  01.07.2020, 12:41

  koncerty

  Przecież do 150 osób można organizować koncerty , na organizowanej corocznie " muzycznej starówce" nie.było tłumów, wątpię czy ten limit był przekroczony. Nie widzę powodu aby w tym roku to nie było kontynuowane.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx7.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.