Drogi na osiedlu Leśnym w Tymawie w trakcie przebudowy

(fot. gniew.pl)
Tczew - Drogi na osiedlu Leśnym w Tymawie w trakcie przebudowy
Pierwszy etap przebudowy dróg gminnych wewnętrznych na osiedlu Leśnym w Tymawie wraz z niezbędną infrastrukturą jest w trakcie realizacji. Celem inwestycji jest podniesienie standardu dróg komunikacyjnych oraz poprawa warunków życia mieszkańców osiedla.

Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST- BRUK Mariusz Pelcer. Zadanie zrealizowane ma zostać w rok. Wartość inwestycji wynosi 2 943 390 złotych. Gmina Gniew pozyskała na jej realizację pozyskała prawie 2 000 000 złotych.

Dotację przyznano w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Daniel _gość_gość

    03.12.2021, 16:21

    News na miarę redakcji tcz.pl

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx9.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.