Pomorski Kongres Obywatelski

Kongres Obywatelski

odbyło się
21
04.2012
Sobota
Tczew - Pomorski Kongres Obywatelski
Jakie wartości powinni wyznawać Pomorzanie żeby nasz region rozwijał się jak najlepiej? Jakich wartości powinno być w życiu publicznym więcej a jakich lepiej unikać? W jaki sposób stworzyć kanon, czy też wachlarz wartości wspólny dla wszystkich? Między innymi przed takimi pytaniami postawi swoich uczestników tegoroczny Pomorski Kongres Obywatelski.

21 kwietnia na Politechnice Gdańskiej po raz kolejny kilkaset osób spotka się by porozmawiać o tym co dla nas, społeczeństwa, ważne. Wśród prelegentów będą między innymi: Prezydent Aleksander Kwaśniewski, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, pisarz Piotr Czerski, Profesor Cezary Obracht-Prondzyński a także młodzi ludzie: licealiści, studenci a także ci, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy.

W tym roku Kongres nie ograniczy się tylko do formuły "oczy w oczy". Od poniedziałku toczy się on także w sieci. Każdy ma prawo mówić o wartościach. I Ty zabierz głos. Wystarczy zalogować się na stronie www.kongresobywatelski.pl lub polubić nasz profil na Facebooku.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Pokażmy, że warto rozmawiać o wartościach!


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA