TBC w Colorfit


odbyło się
13
03.2018
Wtorek
Tczew - TBC w Colorfit
Colorfit Gym & Fitness Center zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia TBC w poniedziałki o 18.00 (Hania), wtorki o 9.00 (Hania) i czwartkie o 17.00 (Paulina).
TBC (ang. Total Body Conditioning) to w dosłownym tłumaczeniu modelowanie całego ciała. Jest to typ ćwiczeń łączący ćwiczenia aerobowe (kładące nacisk na regulację oddechu i pulsu) i ćwiczenia wzmacniające mięśnie, cieszące się ogromną popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. Aerobik TBC wykonuje się do rytmicznej muzyki, a jego zadaniem jest wzmocnienie dolnych i górnych części ciała. Dominują proste kroki, niesprawiające trudności w ich powtórzeniu. Regularne ćwiczenia TBC nie tylko pomogą uzyskać zgrabną sylwetkę, ale także poprawią kondycję i zdrowie.
Wstęp na zajęcia w oparciu o karnet Siłownia Open, wejściówki jednorazowe oraz FREE, a także karty sportowe Multisport, Vanitystyle i OK System.
W razie potrzeby konatktu: 58 728 50 82

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej