Pole Fitness w Colorfit


odbyło się
13
06.2018
Środa
Tczew - Pole Fitness w Colorfit
Kochani Colorfit Gym & Fitness Center w Tczewie na Jagiellońskiej 55 zaprasza wszystkie osoby, które chciałyby nauczyć się figur na rurkach na JEDYNE W TCZEWIE zajęcia Pole Fitness!!
Pole Fitness to sport dla wytrwałych i zdyscyplinowanych osób - nie tylko pań, ale również panów, który angażuje do pracy wszystkie partie mięśniowe i doskonale rzeźbi sylwetkę.
Chcesz ćwiczyć coś oryginalnego i osiągać spektakularne efekty na rurkach?? Koniecznie zapisz się do Colorfit na zajęcia Pole Fitness pod okiem charyzmatycznej i doświadczonej instruktorki Ani.
Jak co roku, przez okres wakacyjny, zajęcia odbywają się w grupach łączonych zawsze w poniedziałek i środę, o godz. 18.00. Dzięki temu, że uczestniczki szlifują na zajęciach to, czego nauczyły się dotychczas, dołączyć do grupy z łatwością mogą nowe polefitnesski, ponieważ instruktorka pokazuje figury indywidualnie.
Póki co mamy same panie, ale kto wie... może i jakiś pan spróbuje swoich sił w Pole Fitness??

Ważne!!
Pole Fitness wymaga przygotowania: w dniu zajęć nie smarujemy się balsamami, kremami, oliwkami itp. Wymagane są krótkie spodenki do ćwiczeń i krótki top (trzymamy się zasady: im mniej mamy na sobie, tym lepiej możemy "przykleić się" do rurki), a do wcześniejszej rozgrzewki zwykły strój sportowy - może być również top i spodenki. Nie zakładamy żadnej biżuterii!! Ćwiczymy na boso:)
Czas trwania zajęć to 75 minut. Aktualnie na wejściówkę mamy promocyjną cenę - tylko 30zł, ale warto wykupić karnet Pole Fitness Colorfit, można też wejść na karty sportowe Multisport, Vanitystyle i OK System. Możecie też skorzystać z wejściówek FREE, jeśli je posiadacie. ZAJĘCIA SĄ W CAŁOŚCI REZERWOWANE!! W jednej grupie jest tylko 11 rurek - mamy również rurki obrotowe i Aerial Hoop!!
W razie potrzeby dzwońcie: 58 728 50 82

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA