Pogoń Szczecin z pewnym zwycięstwem w 6. kolejce CLJ U-16

Piłka nożna, boisko (fot. tcz.pl)
W niedzielnym starciu Pogoni Tczew i Pogoni Szczecin w ramach Centralnej Ligi Juniorek U-16, to przyjezdne zdołały wyjść zwycięsko, pokonując naszą drużynę 2-0. Mimo że pierwsza połowa przyniosła nieco bardziej wyrównaną grę, to to w drugiej części spotkania Pogoń Szczecin przejęła inicjatywę, kładąc znaczący nacisk na naszą obronę i skutecznie wykorzystując swoje szanse.

Warto zauważyć, że wszystkie bramki padły po przerwie, co dowodzi intensywności i zaangażowania zawodniczek obu drużyn. Pomimo zaciekłej walki, to Pogoń Szczecin potrafiła skuteczniej wykorzystać sytuacje, co przyczyniło się do końcowego rezultatu.

Emocjonujący niedzielny mecz był naszym piątym meczem w Centralnej Lidze Juniorek U-16 i jednocześnie niestety aż czwartą porażką. Szansę na rehabilitację juniorki będą miały w meczu z Energą Checz Gdynia, 21/10.

Przypominamy, że grupy młodzieżowe wspierane są przez Energę z Grupy ORLEN, w ramach Strategii Zrównoważonego Rozwoju Grupy ENERGA.