Latocha Sambor Tczew - GKS Żukowo

Po świąteczno - noworocznej przerwie wracają na parkiet szczypiorniści II ligi. Na inauguracje ligi podejmą u siebie zespół GKS Żukowo. Nasz rywal zajmuje aktualnie 6 miejsce w lidze, tym samym wyprzedając Tczewian o 3 lokaty. Najlepszy zawodnik drużyny przyjezdnej to Seweryn Gryszka (125 bramek). W I rundzie Sambor zremisował z Żukowem (30:30). Miejmy nadzieje , że nasi szczypiorniści będą chcieli podnieść sobie poprzeczkę , wygrywając te spotkanie i dwa punkty zostaną w Tczewie.

Wspomnieć należy również , iż Sambor w okresie przygotowań do II rundy rozegrał mecz Towarzyski z zespołem MKS Grudziądz. Spotkanie te było bardzo zacięte, wynik oscylował w granicy 1 -2 bramek przewagi na rzecz raz Tczewa , raz Grudziądza. Dopiero w II połowie Sambor ruszył do walki nie dając rywalowi żadnych szans, wygrywać ostatecznie spotkanie.

Wszystkich Kibiców serdecznie zapraszamy na mecz , który odbędzie się 26.01.2013r o godz.19:30 w hali II LO przy ul: Królowej Marysieńki 10.