Liga Nike Playarena Tczew

Liga Nike Playarena Tczew
Tczew - Liga Nike Playarena Tczew
Liga Nike Playarena Tczew - Wyniki 10 kolejki:

I Liga (19.03.2017)
1. Banda Łysego 3:0 Victoria Team
Bramki:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Band Łysego: Dawid Bielski (1), Michał Sadowski (1), Phillip Stepnakowski (1)
Zawodnik meczu: Michał Sadowski (Banda Łysego), Kamil Sząszor (Victoria Team)

2. Akademia Wawrzyniaka 3:16 Pneumokoki
Bramki:
Akademia Wawrzyniaka: Michał Cichowski (2), Bartek Moćko (1)
Pneumokoki: Rafał Komorowski (7), Michał Stuczyński (4), Dominik Kukowski (3), Szymon Mejer (1), Radosław Zasada (1)
Zawodnik meczu: Michał Cichowski (Akademia Wawrzyniaka), Rafał Komorowski (Pneumokoki)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


3. TKS Polona 11:12 Petarda Lubiszewo
Bramki:
TKS Polona: Jakub Przanowski (3), Piotr Woźnica (2), Kacper Średniawski (2), Maciek Pawłuszek (2), Karol Szlagowski (1), Filip Formela (1)
Petarda Lubiszewo: Paweł Lewandowski (3), Patryk Tyborski (2), Mateusz Szlija (2), Jakub Mik (2), Bartosz Bąk (1), Maciej Kołodziejczyk (1), Jakub Szczepankowski (1)
Zawodnik meczu: Maciek Pawłuszek (TKS Polona), Paweł Lewandowski (Petarda Lubiszewo)

4.Vitis - Ogrody Marzeń - pauza

“Król strzelców” 1 ligi:
42 bramki - Andrzej Mechliński (Vitis - Ogrody Marzeń)
31 bramek - Phillip Stepnakowski (Banda Łysego)
28 bramek - Mariusz Chorążewski (Pneumokoki)
25 bramki - Bartosz Bąk (Petarda Lubiszewo)
23 bramki - Dawid Tessmer (Vitis - Ogrody Marzeń)

Terminarz 11 kolejki:
26.03.2017 | 2LO | 13:10 | Pneumokoki - TKS Polona
26.03.2017 | 2LO | 14:25 | Victoria Team - Akademia Wawrzyniaka
26.03.2017 | 2LO | 15:40 | Vitis - Ogrody Marzeń - Banda Łysego
Petarda Lubiszewo - pauza


_____________________________________


Wyniki 12 kolejki

II Liga (19.03.2017)
1. Sokół Tczew 2:14 Red Bull Tczew FC
Bramki:
Sokół Tczew: Piotr Pączek (2)
Red Bull Tczew FC: Mateusz Pawłowski (3), Szymon Szafrański (3), Waldek Kowalski (2), Jacek Szafrański (2), Gustaw Andrzejewski (2), Tomek Chamski (2)
Zawodnik Meczu: Adrian Rajch (Sokół Tczew), Gustaw Andrzejewski (Red Bull Tczew FC)

2. Legion Tczew 6:5 The Lightnings
Bramki:
Legion Tczew: Wojciech Domachowski (2), Patryk Rembiasz (2), Kuba Kunowski (1), Mateusz Szczygieł (1)
The Lightnings: Adrian Krawczyk (4), Kuba Krawczyk (1)
Zawodnik meczu: Adrian Tomaszewski (Legion Tczew), Adrian Neubauer (The Lightnings)

3. Stara Gwardia 4:19 ZJC Zajce
Bramki:
Stara Gwardia: Kamil Szymański (2), Alan Synakowski (1), Adrian Szulc (1)
ZJC Zajce: Dawid Ciesielski (4), Patryk Łangowski (4), Dominik Kreft (4), Patryk Kreft (3), Karol Ciesielski (2), Wojciech Kaleta (2)
Zawodnik meczu: Dawid Kierepka (Stara Gwardia), Tomasz Tramowski (ZJC Zajce)

4. Rosso Neri 17:6 Paradoks Tczew
Bramki:
Rosso Neri: Mateusz Szmukała (7), Maciej Stańczyk (4), Adrian Chudy (2), Szymon Tomaszewski (2), Bartłomiej Steinka (2)
Paradoks Tczew: Patryk Różański (2), Patryk Wiśniewski (2), Mateusz Klinkusz (2)
Zawodnik meczu: Szymon Tomaszewski (Rosso Neri), Mateusz Klinkusz (Paradoks Tczew)

5.Minions Team 7:10 Passionners
Bramki:
Minions Team: Łukasz Ziegert (3), Adrian Fordan (2), Bartek Buczak (1), Adrian Rogalski (1)
Passionners: Dawid Dąbrowski (3), Patryk Szarmach (2), Julian Lippke (2), Krzysztof Wojcicki (1), Mateusz Kresin (1), Daniel Szczypior (1)
Zawodnik meczu: Adrian Rogalski (Minions Team), Mateusz Kresin (Passionners)


“Król strzelców” 2 ligi:
54 bramki - Łukasz Ziegert (Minions Team),
35 bramek - Mateusz Kresin (Passionners FC),
33 bramki - Mateusz Szmukała (Rosso Neri),
25 bramek - Patryk Szarmach (Passionners)
24 bramki - Kacper Niedziałkowski (Legion Tczew)


Terminarz 13 kolejki:
26.03.2017 | sp11 | 11:40 | The Lightnings - Rosso Neri
26.03.2017 | sp11 | 12:55 | Paradoks Tczew - Minions Team
26.03.2017 | sp11 | 14:10 | Red Bull Tczew FC - Legion Tczew 2014
26.03.2017 | sp11 | 15:25 | Passionners - Stara Gwardia
26.03.2017 | sp11 | 16:10 | ZJC Zajce - Sokół Tczew



_____________________________________

www.playarena.pl




Drukuj
Prześlij dalej