Grali do jednej bramki

Orły Cup (fot. Jacek Cherek)
Tczew - Grali do jednej bramki

zobacz galerię zdjęć: 8
18 marca w hali II Liceum Ogólnokształcącego im Jana III Sobieskiego w Tczewie odbyła się piąta edycja turnieju ORŁY CUP 2017 rocznika 2008. W tym roku turniej był wyjątkowy gdyż zbierano środki na leczenie Karoliny Pastwy mamy jednego z Orzełków.

Turnieju wzięło udział 10 drużyn: Conrad Gdańsk, Piłeczka Pruszcz Gdański, Osiczanka Osice, Orzeł Subkowy, Jaguar Gdańsk, Gryf Tczew, UKS Orły Tczew I, UKS Orły Tczew II, UKS Orły Tczew 2009, Pogoń Smętowo. Najlepiej w turnieju spisała się drużyna Jaguar z Gdańska. Natomiast Tczewskie Orły prowadzone przez Krzysztofa Paździerskiego i dwóch asystentów Pawła i Wojtka zajęły II miejsce w grupie i walczyli w małym finale o trzecią lokatę. Jednak wyniki meczów i zajęte miejsca miały drugorzędne znaczenie bo wszyscy grali do „ jednej bramki” aby wspomóc chorą na rzadki nowotwór Karolinę.
W czasie turnieju odbyła się licytacja piłki podpisanej przez Pawła Wszołka, plecaka Reprezentacji podarowanego od Bartłomieja Bąka i innych cennych rzeczy. Można było wziąć udział w loterii fantowej przygotowanej przez kierownictwo UKS ORŁY TCZEW - Pana Roberta Kołek oraz Panią Agnieszkę Kołek.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów piłkarskich czuwał pan Marcin Kolos prezes klubu. Warto podkreślić ogrom pracy jaką wykonali rodzice, którzy pomogli w przygotowaniu turnieju, serwowali smakowite domowe wypieki i obsługiwali turniejowy sklepik.
ŚRODKI NA LECZENIE KAROLINY MOŻNA WPŁACAĆ NA KONTO Fundacji Pro-Sport Spełniaj Marzenia
07 1140 2004 0000 3502 7668 3083 Tytuł: Dla Karolina Pastwa
Więcej o akcji ratowania Karoliny znajdziesz
https://pomagam.pl/leczeniekaroliny/

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • Super :-)_gość

  23.03.2017, 15:26

  Super :-)

  Odpowiedz
  IP: 5.172.xx3.xx9 
 • Joanna_gość

  23.03.2017, 15:27

  Super Orły Tczew

  Odpowiedz
  IP: 5.172.xx3.xx9 
 • +1

  Ciekawe_gość

  24.03.2017, 12:04

  Zdrowie

  Wszystko ładnie pieknie, cały Tczew zaangażowany i nie tylko... Wypadło by przynajmniej co jakiś czas napisać o stanie zdrowia Karoliny;/ a nie raz na miesiąc ..

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx6.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.