Tczewski turniej w Karate Olimpijskim zwieńczony sukcesem

Zawody (fot. mat. prasowe)
Tczew - Tczewski turniej w Karate Olimpijskim zwieńczony sukcesem

zobacz galerię zdjęć: 2
W ubiegły weekend w dniach 20-21.03.2021 w Hali Powiatowego Centrum Sportu odbyła się VIII Edycja Energa Grand Prix Tczew Karate WKF 2021. Zawody Rankingowe były  zorganizowane przez Polską Unie Karate oraz gospodarza turnieju Sportowy Klub Karate Senshi Tczew. Turniej miał zadanie przygotować zawodników do Mistrzostw Europy i Turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich.

W szranki w tczewskim turnieju stanęło blisko 800 sportowców z 64 klubów z Polski, Ukrainy, Słowacji, Niemiec, Francji i Norwegii. Klasyfikację medalową turnieju wygrał Klub Sen-Bin z Ukrainy wyprzedzając klub Budokan Wrocław i Olimp Łódź. Bardzo dobrze w tym zestawieniu wypadli reprezentanci Sportowego Klubu Karate Senshi plasując się na 6. miejscu w klasyfikacji medalowej zawodów, na co złożyły się 4 złote, 8 srebrnych i 17 brązowych krążków. Klasyfikację indywidualną turnieju wygrała zawodniczka z klubu Sen-Bin Tolchenova Aleksandra wyprzedzając Oliwię Krause z Klubu Sportowego Senshi oraz kolejnego reprezentanta klubu Sen-Bin Sereda Yevgenu. Na czwartym miejscu w tym zestawieniu znalazł się kolejny reprezentant gospodarzy Miłosz Sabiecki.

VIII Edycja Energa Grand Prix Tczew Karate WKF 2021 zakończyła się więc sukcesem sportowym i organizacyjnym gospodarzy.Turniej miał sprawny i bezpiecznyprzebieg, a z uwagi na pandemię Covid-19 odbył się w reżimie sanitarnym bez udziału publiczności. Patronat nad turniejem objęli Poseł Kazimierz Smoliński, Ministerstwo Sportu, Dariusz Drelich Wojewoda Pomorski oraz Krzysztof Dośla Przewodniczący Zarządu Regionu NSZZ SOLIDARNOŚĆ.

Partnerem wydarzenia był Totalizator Sportowy właściciel marki Lotto. Sponsorem tytularnym turnieju była Energa z Grupy ORLEN.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -3

  adam_gość

  24.03.2021, 10:43

  błąd

  Miłosz Sobiecki a nie Sabiecki

  Odpowiedz
  IP: 78.133.xx9.xx0 
 • +2

  em_gość

  30.03.2021, 06:56

  brawo

  Bardzo dobrze że w tych czasach jeszcze coś w miarę normalnie funkcjonuje i młodzież może się ruszyć z przed komputerów

  Odpowiedz
  IP: 185.233.xx2.xx7 
 • #wobronietcsir_gość

  09.04.2021, 06:24

  tnij.tcz.pl/?u=38c0ae

  Odpowiedz
  IP: 95.40.xx7.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.