Gryf - Orlęta Reda 1:1

Piłka nożna
Gryfitom nie mógł pomóc wczoraj (24.11) Sławek Riebandt, którego dopadły problemy zdrowotne. Ten brak szczególnie był widoczny w drugiej części meczu, kiedy to Gryf nie był w stanie przejąć inicjatywy w środku pola.

Pierwsza połowa to lekka przewaga tczewian, efektem której był ładny gol strzelony przez Kuzimskiego. Gryf miał okazje na podwyższenie wyniku, ale zabrakło skuteczności. Niestety w końcówce pierwszej połowy goście wyrównali. Celne dośrodkowanie głową wykończył Król i zrobiło się 1:1. Druga połowa nudna, niewiele sytuacji z obu stron było wynikiem twardej walki głównie w linii pomocy, chociaż to Orlęta mieli więcej z gry i byli częściej przy piłce. W 90 minucie drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną zobaczył Michał Dmitrzyk i Gryf kończył mecz w "10". Remis jest wynikiem sprawiedliwym, Gryfici znowu zdobyli punkt i należą im się wielkie brawa za zakończoną rundę jesienną.

GRYF: Janiszewski, Dmitrzyk, Hadrysiak, Saczuk, Holz, Dyller, Borys, Tutkowski, Kołodziej, Kuzimski, Zawoliński
Orlęta: Elżanowski, Waldowski, Królik, Broner, Trocki, Wloszlegier, Król, Wasilewski, Kilat, Fopka, Cirkowski
Sędziowie: Piotr Pagieła, Michał Łukaszewski, Krzysztof Wysiecki

1:0 Kuzimski 29'