III Zawody Kursantów Nauki pływania

Zawody (fot. mat. prasowe)
Tczew - III Zawody Kursantów Nauki pływania

zobacz galerię zdjęć: 3
W sobotę 15.06.2019 r. na basenie Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się III Zawody Kursantów Nauki pływania prowadzonych przez TCSiR. Zawody miały charakter zabawy i pokazu umiejętności nabytych podczas zajęć.

Cała impreza przeprowadzona została na dużym basenie i składała się z dwóch bloków.
W bloku pierwszym wystartowali kursanci uczęszczający na nauki pływania na małym basenie, ich zadaniem było przepłynięcie dwóch długości basenu stylem dowolnym przy pomocy przedmiotu asekuracyjnego (deski, makaronu).
Blok drugi miła już charakter rywalizacji, ponieważ kursanci rywalizowali w wybranych przez siebie stylach pływackich, a 3 najlepsze osoby w każdej kategorii i stylu otrzymały pamiątkowy dyplom. Na konkurencje pływackie oprócz startów indywidualnych składały się również wyścigi z przeszkodami oraz sztafety rodzinne.
Na koniec każdego bloku, bez względu na wynik każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i mały bonus od Dyrektora TCSiR w postaci podwójnej wejściówki na basen kryty lub odkryty.

W zajęciach nauk pływania prowadzonych przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji tygodniowo bierze udział osób 1300.
Podczas zawodów bonusem była możliwość wcześniejszego zapisania na kurs na kolejny rok. Standardowe zapisy prowadzone będą w dniach 8, 9, 10 lipca w godzinach 7:30 do godz. 13:00. Druga tura - o ile zostaną wolne miejsca druga tura zapisów odbędzie się w dniach 19, 20, 21 sierpnia w godzinach 7:30 do godz. 13:00.
Na stronie internetowej www.tcsir.pl znajduje się druk zgłoszenia kursanta do pobrania. Wypełniony druk należy dostarczyć OSOBIŚCIE w wyżej wymienionych terminach do sekretariatu TCSiR. Nie ma możliwości złożenie druku u obsługi basenu ani wysyłki mailowej - takie zgłoszenia nie będą uwzględniane.

Link do wideo z zawodów kursantów:Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +8

  Lucky luck_gość

  19.06.2019, 20:56

  NASZ Basen

  Super film.pieknie pokazane emocje i radość zabawy dzieci i dorosłych..Swietny pomysl .Brawo za projekt

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx1.xx2 
 • +6

  fan pływania_gość

  20.06.2019, 11:37

  pływanie jest piękne :-)

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx7.xx0 
 • +4

  Aga_gość

  21.06.2019, 07:48

  Cudowny, wspaniały film. Czasami mam możliwość obserwacji instruktorów podczas nauki duży szacunek dla nich. Zaangażowani , pomysłowi. Brawo :) :)

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx6.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.