Sukces młodych koszykarzy!

(fot. mat. prasowe)
Chłopcy TMK Pomorze Tczew rocznik 2008 i młodsi w dniu 17.02.2018 w Dąbrówce Tczewskiej rozegrali kolejny turniej w ramach Pomorskiej Ligi Koszykówki. Przeciwnikami byli: GKS Korsarz Gdańsk oraz Asseco Gdynia.

Pierwszy mecz z Gdańską drużyną od początku do końca układał się po myśli Naszych koszykarzy, przewaga punktowa rosła z minuty na minutę, a chłopcy napędzali grę szybkimi atakami. Wynik końcowy spotkania 43:12.
W kolejnym meczu, w którym stawką był awans do najlepszej "szóstki" ligi, chłopcy wybiegli na parkiet bardzo zmotywowani. Przeciwnik z najwyższej półki czyli Asseco Gdynia. Mecz był bardzo wyrównany jednak to przeciwnicy przez większość spotkania musieli odrabiać straty do Naszego zespołu. Skuteczne kontry i dobra obrona na całym boisku przyniosły zwycięstwo. Wynik 35:32.
Jeśli chcesz dołączyć do Naszej drużyny ZAPRASZAMY na treningi wszystkich chłopców oraz dziewczynki z roczników 2007,2008.