Turniej Unihokeja o Puchar Wójta Gminy Tczew

Panie walczyły do ostatnich sekund (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Turniej Unihokeja o Puchar Wójta Gminy Tczew
W sobotę, 6. marca, w sali gimnastycznej w Gimnazjum w Dąbrówce odbył się Turniej Unihokeja grup żeńskich o Puchar Wójta Gminy Tczew. Organizatorem był Wójt Gminy Tczew Roman Rezmerowski i Dyrektor Gimnazjum w Dąbrówce Jacek Walkowiak.

Do zawodów swoje reprezentantki zgłosiły trzy sołectwa:

• Dąbrówka - opiekun K. Matysiak
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

• Malenin- opiekun R. Wendt
• Miłobądz- opiekun B. Urbański

Rozegrano trzy mecze: Miłobądz - Malenin, Malenin - Dąbrówka, Miłobądz - Dąbrówka. Rozgrywki sędziował Michał Drylewski.
Turniej był bardzo zacięty. Panie walczyły do ostatnich sekund, jednak szans konkurencji nie dała drużyna z sołectwa Miłobądz. Miejsce drugie zajęły Panie z Dąbrówki, a na ostatniej trzeciej pozycji uplasował się zespół z Malenina. Po zawodach odbyło się uroczyste zakończenie, na którym Wójt Roman Rezmerowski wręczył puchary, dyplomy i drobne nagrody oraz podziękował wszystkim uczestniczkom za wspaniałą rywalizację. Zwycięska drużyna otrzymała również darmowe wejściówki na aerobik do Gimnazjum w Dąbrówce.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • satan_gość

  18.03.2010, 19:45

  haha

  bez pieniadza chÓligani z miłobądza

  Odpowiedz
  IP: 81.219.xx3.xx1 
 • Kamila_gość

  23.03.2010, 18:30

  Może tak autor artykułu sprawdzi dokładnie nazwiska osób, o których pisze? Przekręcanie jest bardzo nieeleganckie. Pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.