"Dzień Orła" - piknik sportowy z okazji Dnia Dziecka

(fot. nadesłane do redakcji)
"Dzień Orła" - piknik sportowy z okazji Dnia Dziecka
W sobotę 24 czerwca odbył się "Dzień Orła" piknik sportowy z okazji Dnia Dziecka oraz zakończenia sezonu. W wydarzeniu wzięło udział 150 zawodników UKS Orły Tczew oraz ich rodzice.

Wydarzenie rozpoczęło sie od prezentacji drużyn oraz wręczenia upominków wszystkim zawodnikom następnie dzieci rozgrywały gry wewnętrzne oraz bawiły się na dmuchancach, torach przeszkód oraz piłkach typu Bumper Ball. Integracyjną częścią były również mecze rodziców, które cieszyły się dużym zaangażowaniem we wszystkich grupach. Kulminacją naszego spotkania był mecz rocznika 2006 z Pogonią Smętowo.

- Dziękujemy wszystkim za wsparcie oraz uczestnictwo. Podziękowania dla rodziców za przygotowanie przyszłego poczęstunku. Dziękujemy za pomoc organizacyjną Zakładowi Usług Komunalnych w Tczewie, Gminie Tczew, Miastu Tczew, Tczewskiemu Centrum Sportu I Rekreacji oraz Pomorskiemu Związku Piłki Nożnej. - pisza Orły.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +3

  orzełek_gość

  27.06.2023, 15:30

  boiska_dla_orłów

  Może tak ktoś z włodarzy miasta odpowiedział by na pytanie, dlaczego klub Orły Tczew został wyrzucony ponad rok temu z boiska na Bałdowskiej i dzieciaki muszą się gnieździć na skrawku trawy na ceglarskiej. Czyżby MKS Gryf miał układy w UM i TCSIR? Często jak jeżdżę Bałdowską to boisko stoi puste a na Ceglarskiej muszą dzielić boisko na 4 żeby każdy miał skrawek miejsca. Po to robiliście ten remont stadionu żeby go teraz przed dziećmi zamykać?!

  Odpowiedz
  IP: 62.233.xx9.xx0 
 • Karol_gość

  29.06.2023, 08:14

  MKS Gryf Tczew

  Trzymajmy się faktów: MKS Gryf Tczew został wyrzucony z boiska z Elżbiety 21 po 9 latach. Czy ktoś robił z tego dramat? TCSIR zaproponował boisko na Baldowskiej. Oprócz MKS na Baldowskiej trenują również seniorzy KP oraz lekkoatleci. Tak, tak są dyscypliny lekkoatletyczne wymagające płyty boiska. Dlatego orły są właśnie postrzegane tak a nie inaczej. Wszędzie widzą spiski , jątrzą, donoszą, obrażają. Gospodarze obiektów sportowych non stop skarżą się na współpracę z Orlami. Brak przestrzegania porządku, brak przestrzegania harmonogramu treningów ustalonych z TCSIR, roszczeniowe podejście że się wszystko należ.Pieniążki z UM są? No są... Obiekt jest? No jest... Żeby wymagać to trzeba coś od siebie również dać. Nie tylko jad i obrażanie. Dlaczego przez tyle lat istnienia Orły nigdy nie wychyliły się ponad poziom ligi Malborskiej? Bo poziom wyszkolenia jest dramatyczny. Nie pomagają nawet dywany i treningi indywidualne w piwnicy. Organizacyjnie i sportowo niestety liga lokalna.

  Cytuj
  IP: 46.205.xx8.xx5 
 • -3

  mama_gość

  29.06.2023, 09:34

  Jako rodzic dziecka trenującego w UKS Orły Tczew mogę powiedzieć ze jestem bardzo zadowolona.Polecam !

  Odpowiedz
  IP: 95.40.xx6.xx9 
 • -1

  kibic_gość

  02.07.2023, 21:12

  Super impreza, dziękujemy ! ;)

  Odpowiedz
  IP: 95.40.xx9.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.