Trzecia kolejka ALPN

ALPN 2019 (fot. mat. prasowe)
Tczew - Trzecia kolejka ALPN

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki III kolejki LIGA - ALPN 2019 (25.04.2019)

1. Gościniec i Hotel Nad Wisłą - METTEC 2-7
Strzelcy bramek:
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (2);

METTEC: Szymon Grzelak (2), Wojciech Bieszka (2), Malarski Jarosław (1), Witek Adam (1), Jakub Resmerowski (1).

2. Tranzit-Buspl.pl - San Marino 10-2 (4-0)
Strzelcy bramek:
Tranzit-Buspl.pl: Mariusz Wroński (5), Patryk Szlicht (2), Dawid Polański (1), Mateusz Jeka (1), samobójcza (1);
San Marino: Patryk Misiórski (1), Paweł Korzeniowski (1);
Napomnienia:
Paweł Korzeniowski (San Marino).


3. KM Przystań - VITIS-Ogrody Marzeń 1-5 (0-2)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Przemysław Różański (1);
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (2), Dawid Frost (1), Mateusz Janowski (1), Marcin Knitter (1).

4. Grześkowiak Team- SŻL Monterzy 1-4 (1-1)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Maciej Schleser (1);
SŻL Monterzy: Patryk Cygański (3), Michał Grunau (1);
Napomnienia:
Marcin Rekowski (SŻL Monterzy), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team).

5. Drewpol & Meble Kropkowski - Dovista Polska 3-1 (1-0)
Strzelcy bramek:
Drewpol & Meble Kropkowski: Paweł Kleischmidt (2), Marcin Glienke (1);
Dovista Polska: Szymon Szoła (1).



Tranzit-Buspl.pl wraz ze składem:

Bartłomiej Babiarz
Robert Polański
Dawid Polański
Patryk Szlicht
Jakub Babiarz
Arkadiusz Jeka
Mateusz Jeka
Paweł Tasarz
Maciej Żeśko
Mariusz Wroński
Ryszard Janusz
Piotr Makowski
Krzysztof Dobrowolski



Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019
7 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl)
6 bramki - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody Marzeń);
5 bramki - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń), Jarosław Malarski (METTEC), Pawel Kleischmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Szymon Grzelak (METTEC),
4 bramki - Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski), Patryk Cygański (SŻL Monterzy);
3 bramki - Patryk Bielski (Dovista Polska), Wojciech Domachowski (KM Przystań), Jakub Resmerowski (METTEC), Łukasz Płachta (SŻL Monterzy), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl), Patryk Szlicht (Tranzit - Buspl.pl);

IV kolejka (09.05.2019 - czwartek)
1) 17.50 VITIS - Ogrody Marzeń - San Marino
2) 18.40 SŻL Monterzy - Tranzit - Buspl.pl
3) 19.30 METTEC - Drewpol & Meble Kropkowski
4) 20.20 Dovista Polska - Grześkowiak Team
5) 21.10 KM Przystań - Gościniec i Hotel Nad Wisłą


Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej