Tak rywalizowała tczewska młodzież

Współzawodnictwo (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Tak rywalizowała tczewska młodzież

zobacz galerię zdjęć: 3
Podsumowanie współzawodnictwa sportowego Szkół Powiatu Tczewskiego zbiega się z zakończeniem roku szkolnego 2019/2020. W rywalizacji Szkół w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej uczestniczyło 12 szkół z Powiatu Tczewskiego. Młodzież rywalizowała w zawodach szczebla powiatowego, w półfinałach i finałach wojewódzkich oraz w finale ogólnopolskim.

Na wyróżnienie zasługuje m.in. drużyna dziewcząt z SP Nr 4 w Tczewie, która reprezentowała Powiat Tczewski w Finale ogólnopolskim zajmując drugie miejsce w sztafetowych biegach przełajowych. SP Nr 1 Tczew zajęła pierwsze miejsce w finale wojewódzkim w szachach drużynowych. ZKiW Rudno zajął drugie miejsce w finale wojewódzkim w tenisie stołowym dziewcząt. SP Nr 2 Gniew zajęła drugie miejsce w finale wojewódzkim w badmintonie dziewcząt.
To największe sukcesy reprezentantów Powiatu Tczewskiego w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minionym roku szkolnym. Niestety w związku z korona wirusem wiele zawodów się nie odbyło, współzawodnictwo sportowe zakończyło się z początkiem marca.

Klasyfikacja szkół w ramach Współzawodnictwa Sportowego Powiatu Tczewskiego w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2019/2020 przedstawia się następująco:
I miejsce - SP Nr 4 Tczew

II miejsce - SP Nr 1 Tczew
III miejsce - SP Nr 2 Pelplin
IV miejsce - ZKiW Nr 1 Pelplin
V miejsce- KSP Tczew
V miejsce - SP Nr 2 Gniew
V miejsce - SSP Nr 2 Tczew
V miejsce - ZKiW Rudno
IX miejsce - SP Subkowy
X miejsce - SP Małe Walichnowy
XI miejsce- SP Nr 1 Gniew
XII miejsce - SP Pol. Gronowo

Wręczenie pamiątkowych pucharów, dyplomów oraz nagród odbędzie się na początku września. Nie zapominajcie o aktywności fizycznej podczas wakacji. Życzymy udanych, bezpiecznych wakacji.
Ze sportowym pozdrowieniem,
Powiatowe Centrum Sportu

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA