Latocha Agropom Tczew remisuje z NLO SMS ZPRP II Gdańsk

Latocha Agropom Tczew
W niedzielę 22.02.2015r. tczewscy szczypiorniści podjęli na własnym parkiecie drużynę z Gdańska. Spotkanie zakończyło się remisem.

Po ostatnim przegranym wyjazdowym meczu z MKS Grudziądz zakończonym wynikiem 29:25 podopieczni duetu trenerskiego Tomasza Śmiełowskiego i Mariusza Graczyka przystąpili do kolejnego spotkania w ramach XVII kolejki ligowych zmagań.
Początek starcia dla obu drużyn był niezwykle wyrównany, a do 25 minuty wynik meczu oscylował wokół remisu. W ostatnich minutach to goście wypracowali 3 bramkową przewagę, a tablica wyników po I połowie wskazywała wynik 8:11 dla Gdańszczan.
W II połowie spotkania gospodarze odrobili straty i objęli w 57 minucie prowadzenie na 22:20. Końcowa faza starcia były niezwykle emocjonująca, a rywale rzucili się do ataku by zniwelować niewielką przewagę Tczewian. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 22:22.