Zwycięstwo na zakończenie sezonu DECKI PELPLIN

Decka Pelplin (fot. mat. prasowe)
Tczew - Zwycięstwo na zakończenie sezonu DECKI PELPLIN

zobacz galerię zdjęć: 3
Zwycięstwem 105-78 zakończyło się najważniejsze spotkanie DECKI w tym sezonie. Dzięki temu zwycięstwu zespół z Pelplina zagwarantował emocje związane z 1-ligą w kolejnym sezonie. Mecz od początku do końca przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy ani na sekundę nie oddali prowadzenia swoim rywalom. DECKA zagrała twardo w obronie, agresywnie w ataku - pozbawiając gości z Wisły Kraków wszelkich szans.

- Chciałbym podziękować zawodnikom, całej naszej organizacji, sponsorom, wszystkim tym, którzy od początku do końca są z nami w zespole i na każdym kroku nas wspierają! Przede wszystkim chciałbym podziękować mojej rodzinie, że przez ostatnie 6 miesięcy mogłem skupić się w 100% na zespole, ale teraz zmieniam proporcje. - powiedział trener DECKI Bartosz Sarzało po wygranym meczu.

- Debiutancki sezon w 1 lidze już za nami! Było mnóstwo pracy, wyzwań, walki i emocji, wzlotów i upadków, ale ostatecznie możemy wspólnie powiedzieć - DALIŚMY RADĘ! Myślę, że z pełną odpowiedzialnością można zaliczyć ten sezon na duży plus pod względem sportowym i organizacyjnym, bo było to olbrzymie wyzwanie. Ten czas dostarczył nam ogromnej dawki wiedzy, co będzie na pewno procentowało w przyszłości. - mówi prezes DECKI PELPLIN, Przemysław Bieliński - Wielkie podziękowania dla Bartka za podjęcie ciężkiej misji prowadzenia zespołu praktycznie w pojedynkę. Ustawiłeś go, motywowałeś, a co ważne zawsze wspierałeś swoich zawodników. Dzięki temu chłopacy wierzyli w siebie w trudnych momentach i pokazali, że w tej drużynie była siła, która sprawiła kilka niespodzianek, a gdyby nie splot nieszczęśliwych kontuzji mogłaby sprawić i sprawiłaby ich jeszcze więcej. - zakończył Przemysław Bieliński

Drukuj
Prześlij dalej