Mikołajkowy Turniej Unihokeja

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Mikołajkowy Turniej Unihokeja
W dniu 2 grudnia br. w Powiecie Tczewskim po raz pierwszy rozpoczęliśmy Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Unihokeju. Całość będzie składała się z 4 turniejów organizowanych w Subkowach, Małych Walichnowach, Gniewie oraz Tczewie. Zawody są przeznaczone dla dzieci urodzonych w latach 2010 i młodsi. Gospodarzem pierwszego turnieju został Gniew, gdzie wspólnie z SP Nr 1 w Gniewie zorganizowaliśmy Mikołajkowy Turniej Unihokeja.

Grand Prix Powiatu Tczewskiego to wspólna inicjatywa pasjonatów, trenerów, nauczycieli w-f ze szkół Powiatu Tczewskiego, którzy na co dzień poświęcają wiele czasu młodzieży, która chętnie garnie się by szlifować swoje umiejętności w unihokeja.

W rozgrywkach prawo startu mają uczennice, uczniowie urodzeni w latach 2010 i młodsi ze szkół Powiatu Tczewskiego i nie tylko.
Do pierwszego turnieju zgłosiło się 5 zespołów: SP Nr 1 Gniew, SP Subkowy, SP Kończewice, SP Małe Walichnowy 1 oraz SP Małe Walichnowy 2.

Wyniki techniczne:

1. SP Małe Walichnowy "1" vs SP Subkowy 2:0
2. SP Nr 1 Gniew vs SP Małe Walichnowy "2" 0:8
3. SP Kończewice vs SP Małe Walichnowy "1" 2:0
4. SP Subkowy vs SP Nr 1 Gniew 0:4
5. SP Małe Walichnowy "2" vs SP Małe Walichnowy 4:0
6. SP Nr 1 Gniew vs SP Kończewice 2:1
7. SP Małe Walichnowy "2" vs SP Subkowy 9:1
8. SP Małe Walichnowy vs SP Nr 1 Gniew 2:2
9. SP Subkowy vs SP Kończewice 2:3
10. SP Kończewice vs SP Małe Walichnowy "2" 1:5
Klasyfikacja końcowa:
1. SP Nr 1 Gniew 7pkt
2. SP Kończewice 6pkt
3. SP Małe Walichnowy "1" 4pkt
4. SP Subkowy 0pkt
5. SP Małe Walichnowy "2" PK

Na zakończenie pierwsze 3 zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, natomiast wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomem oraz słodkim upominkiem. Królem strzelców został zawodnik SP Nr 1 Gniew - Szymon Chudyka, najlepszym bramkarzem został Łukasz Guziński z zespołu SP Kończewice, natomiast zawodnikiem turnieju został Maciej Smoczyński z SP Nr 1 Gniew.


Drukuj
Prześlij dalej