Juniorzy Arkadii Tczew z brązowym medalem Mistrzostw Polski UKS w Gdańsku

Bilard (fot. mat. prasowe)
Juniorzy Arkadii Tczew z brązowym medalem Mistrzostw Polski UKS w Gdańsku

zobacz galerię zdjęć: 1
Sześciu juniorów Arkadii Tczew zagrało w Mistrzostwach Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Gdańsku. Rywalizowali oni w kategorii pupil i junior młodszy oraz w grze drużynowej. Podopieczni trenera Mateusza Sząszora w składzie: Bartłomiej Cyman, Aleksander Oszmana, Filip Ceglecki i Jakub Wiórek wywalczyli brązowy medal w turnieju drużynowym. Po dwóch latach treningu młodzi bilardziści Arkadii odnieśli swój pierwszy znaczący sukces na arenie ogólnopolskiej. Brawo Drużyna!

W turnieju indywidualnym do czwórki z drużynówki dołączyli ich młodsi koledzy: Adam Oszmana i Krystian Wybraniec. Nie wygrani oni swoich pojedynków ale sam udział w mistrzostwach jest dla nich dużym wydarzeniem. Najlepiej spisał się Bartłomiej Cyman, który dotarł do ćwierćfinału i otarł się o medal. Na dziewiątym miejscu swój występ zakończył Filip Ceglecki, co również może uznać za spory sukces. Podobnie dziewiąty był Aleksander Oszmana a siedemnasty Jakub Wiórek. Następny rok wytrwałych treningów powinien przynieść juniorom Arkadii kolejne sukcesy. Organizatorem MP UKS w Gdańsku był klub Arkadia Tczew.

Zapraszamy dzieci do nowego naboru do prowadzonych przez nasz klub szkółek bilardowych. Kontakt Tczew Mateusz 799 169 219 i Starogard Gdański Kamil 799 169 215.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA