Motorówka dla Unii Tczew!

Motorówka (fot. Unia Tczew)
Motorówka dla Unii Tczew!

zobacz galerię zdjęć: 2
Młodzi zawodnicy z sekcji wioślarskiej Unii Tczew cieszą się z nowego nabytku. Właśnie otrzymali nową motorówkę, która posłuży podczas treningów.

- Nasza klubowa działalności jest dostrzegana, doceniana i wspierana! Ciężka praca popłaca. Treningi na najwyższym poziomie, co roczne osiągnięcia i dziesiątki wychowanków, dzieci i młodzieży poprzez sport. Nadal możemy i chcemy to robić, od dzisiaj możemy realizować nasze zadania zdecydowanie bezpieczniej - mówi Karol Arczewski z Unii Tczew.


Dzięki projektowi BezpiecznaWoda realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki tczewska Unia otrzymała od Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich nową motorówkę wraz z pełnym wyposażeniem.

- Dziękujemy bardzo! Treningi na Wiśle wymagają odpowiedniego sprzętu. Dla nas nie ma możliwości, aby trening na wodzie odbywał się bez motorówki. Warto wspomnieć, że wszystkie nasze działania są możliwe dzięki zaangażowaniu Miasta Tczew i Starostwa Powiatowego w Tczewie. Dziękujemy także Tomaszowi Kajzerowi za odwiedziny. Wsparcie, rozmowy i wspólny pomysł na rozwój #TczewskichWiosel Wspólnie możemy realizować piękny projekt i wychowywać od młodzika do olimpijczyka
.


Sekcja Wioślarska Kolejowego Klubu Sportowego "Unia" Tczew może pochwalić się bogatą historią. Powstała w 1926 r. na terenie Tczewa i jest najstarszą nadal działającą sekcją w województwie pomorskim.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +14

  Jac_gość

  12.10.2023, 21:11

  Lans wyborczy i nic więcej

  Chłopie skończ już z tym lansem wyborczym, nagle wszędzie ciebie pełno, wszystkim chcesz pomagać na miesiec przed wyborami .... chcesz zyskać w naszych oczach idź na dietę..

  Odpowiedz
  IP: 78.30.xx5.xx9 
 • +4

  Kubuś _gość_gość

  13.10.2023, 08:15

  Zgadzam się. Kiełbasa wyborcza. Każdy obiecuje nikt nic nie robi.

  Cytuj
  IP: 109.197.xx8.xx3 
  +4

  a_gość_gość

  13.10.2023, 18:42

  Motorówka ładna tylko czemu ten z tą gębą się lansuje na jej tle ,dobrze że już wybory będą ta gęba nie będzie straszyła na ulicach .Co za wieś .Dobrze że nie ma szans

  Cytuj
  IP: 188.147.xx8.xx7 
 • +1

  Animatorka sportu!_gość

  13.10.2023, 11:29

  Cieszę się....

  Cieszę się wraz z Wami, ponieważ każde wsparcie sportu dla dzieci i młodzieży, to również możliwość kształcenia kręgosłupów moralnych następnego pokolenia Tczewian! Wobec braku zainteresowania włodarzy miasta w nakłanianiu wielkich przedsiebiorstw działających na na naszym terenie do aktywnego wspierania sportu każdy pozyskany sprzęt wydaje się być na miarę złota! Bez systemowych zmian, nadal i wciąż, wszystko będzie opierać się o dobrą wolę, poświęcenie i pasję trenerów oraz instruktorów każdą wolną chwilę poświęcających najmłodszym! Kosztem życia osobistego i rodzinnego, ale dającego dzieciakom możliwość wyrwania się z często nieciekawych środowisk! Nawet worek bez dna, jakim są piłkarzyki, postrzegam w pozytywnym świetle!

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx0.xxx 
 • +4

  James_gość

  13.10.2023, 15:58

  I TAK NAJLEPSZY JEST KAJZER I JEGO ODWIEDZINY...

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx8.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.