Powiatowa Licealiada w Unihokeju

(fot. mat. prasowe)
Powiatowa Licealiada w Unihokeju
W poniedziałek 16 października br. na hali II LO w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Unihokeju Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy z II LO w Tczewie. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z roczników 2004 i młodsi.

Do zawodów przystąpiło 8 drużyn reprezentujących następujące szkoły: ZSCKR Swarożyn, ZSB Tczew, ZSBiO Tczew, ZSE Tczew, UKLO Tczew, I LO Tczew, II LO Tczew oraz ZST Tczew. Drużyna składała się z 12 zawodników. Zespoły podzielono na 2 grupy po 4 drużyny, natomiast mecze zostały rozegrane w formule 2x8 minut.
Finalnie I miejsce trafiło w ręce reprezentacji ze szkoły II LO w Tczewie.

Zwycięski zespół będzie reprezentował powiat tczewski w półfinale wojewódzkim. Najlepsza drużyna z rąk dyrektora Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie Pana Tomasza Tobiańskiego otrzymała puchar. Za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1 miejsce II LO Tczew
Skład drużyny: Aleksander Ciskowski, Jakub Dudek, Gracjan Gogola, Paweł Malicki, Dominik Ormianin, Stanisław Rzeszotek, Marcin Sasnal, Stanisław Szczodrowski, Michał Śledź, Ksawier Witakowski
Nauczyciel W-F/Trener: Justyna Domnik
2 miejsce ZSBiO Tczew
3 miejsce ZSE Tczew
4 miejsce ZSB Tczew
5 miejsce UKLO Tczew, I LO Tczew
7 miejsce ZSCKR Swarożyn, ZST Tczew

Wszystkim drużynom dziękujemy za udział, natomiast zwycięzcy życzymy dalszych sukcesów.

Drukuj
Prześlij dalej