Gryf Tczew walczy o tytuł najpopularniejszej drużyny w kraju. Pomożemy?

Grupa kolarska podsumowuje sezon (fot. mat. prasowe)
Tczew - Gryf Tczew walczy o tytuł najpopularniejszej drużyny w kraju. Pomożemy?
Startuje 1/8 finału rozgrywek, w których amatorskie teamy kolarskie walczą o miano najpopularniejszej i najbardziej lubianej drużyny w kraju. Na placu boju pozostało 16 ekip. Codziennie, około godziny 16 odbędą się 4 spotkania w których zwycięzca przechodzi dalej, a przegrany odpada.

Trzecie dziś spotkanie, które na papierze wygląda na zdecydowanie najbardziej wyrównane, to pojedynek ekip Klub Kolarski Catena Wyszków i Grupa Kolarska GRYF TCZEW. Nie jestem w stanie wskazać tu faworyta i myślę że do samego końca nie będzie wiadomo, kto wyjdzie z tej potyczki zwycięską nogą.

Gmina Wyszków czy Tczew? Kto będzie górą? Głosujcie, udostępniajcie, wpisujcie miasta i zróbcie hałas!

Głosujemy reakcjami do posta do jutra do 15:00 - głosowanie tutaj.

(reakcje w komentarzach nie będą uwzględniane)

Na zwycięzców wielkiego finału czekają nagrody:

- 3 pakiety startowe na TatraRoadRace
- 20 wejściówek na targi BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy
- weekendowy pobyt dla 10 osób w Ski&Bike House Stronie Śląskie/Czarna Góra
- 120 sztuk żeli SIS GO od Shimano-Road

Bawcie się dobrze, głosujcie i udostępniajcie, bo od tego w głównej mierze zależy wynik końcowy

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • -15

  Nick_gość

  27.04.2020, 20:05

  Szoook i niedowierzanie, zero komentarzy! Nikt nie pojechał jeszcze po pedalarzach???

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx3 
 • +10

  Rowerowelove_gość

  28.04.2020, 13:27

  No debil

  Cytuj
  IP: 109.197.xx8.xx0 
 • -2

  sk_gość

  27.04.2020, 22:06

  zagazowani

  Zawsze jak ich doganiam i muszę zwolnić a potem dodać gazu zastanawiam się jak ruch na świeżym powietrzu wpływa na tężyznę fizyczną .

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx6.xx4 
 • +10

  xyz_gość

  29.04.2020, 06:31

  xyz

  Jak zaczną jeździć po ścieżce rowerowej na wojska polskiego to zagłosuję :)

  Odpowiedz
  IP: 185.46.xx2.xx5 
 • +3

  KR_gość

  11.05.2020, 10:55

  Samowolka na drodze

  Dzień dobry, Opisze po krótce sytuacje jakiej doświadczyłem w dniu wczorajszym, z jednym z członków klubu o którym mowa w artykule. Nigdy nie czułem się w obowiązku moralizowania kogokolwiek w innej sytuacji, niż bezpośrednio wpływającej na mnie. Jedzie sobie jegomość jezdnią, mając do dyspozycji ścieżke rowerową, przejeżdza przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, wykroczenie numer trzy to zmiana zdania co do jezdni i jazda chodnikiem. W pełni rozumiem, że tak ogromna możliwość wyboru pomiędzy chodnikiem, ściężką rowerową i jezdnią sprawiła, że trudno było się zdecydować, ale padło znów na wybór jezdni. Pan kolarz więc ponownie zjechał na jezdnie, tym razem wymuszając mi pierszeństwo przejazdu. Zwróciłem uwage krótkim sygnałem dźwiękowym, bo jednak musiałem gwałtownie hamować i odbić w bok, więc w odpowiedzi dostałem wiązanke słów, których cytowanie sprawiłoby że zgodnie z regulaminem portalu mój komentarz nie zostałby zamieszczony. Jedziemy sobie dalej słońce świeci, dojeżdzamy do świateł i rozpoczeła się krótka dyskusja pomiędzy tym co mówi prawo o ruchu drogowym, a kolejnymi przekleństwami. O dziwo zatrzymując się przed tymi światłami Panu Rowerzyście tym razem udało się dostrzec czerwone światło, ścieżka rowerowa jednak dalej pozostała niezauważona.

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx0.xx4 
 • +1

  lubien_gość

  19.05.2020, 12:19

  Samowolka na drodze 2

  Miałem przedwczoraj podobną sytuację, jak mój przedmówca, z Panami z Gryfa na ulicy Westerplatte. Panowie nagle stwierdzili, że mają ochotę zjechać z chodnika wprost na jezdnię przed maskę mojego auta. Oczywiście żaden z Panów, odzianych w obcisłą odzież, nie postanowił owego zamiaru zasygnalizować. Przypuszczam, że być może, lycra uciska Panom organy odpowiedzialne za zdrowy rozsądek i wyobraźnię.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.