Luzowanie obostrzeń związanych z koronawirusem. Otwarte będą niektóre obiekty sportowe

Tenis
Tczew - Luzowanie obostrzeń związanych z koronawirusem. Otwarte będą niektóre obiekty sportowe
Od 4 maja rozpocznie się luzowanie obostrzeń wprowadzonych na skutek epidemii koronawirusa. Tego dnia nastąpi udostępnienie miejsc uprawiania sportu na otwartej przestrzeni.

W Tczewie od poniedziałku, 4 maja, udostępniona zostanie część infrastruktury sportowej zarządzanej przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. Udostępnione zostaną korty tenisowe - w Parku Miejskim oraz przy ul. Wojska Polskiego.

Również od przyszłego tygodnia, do celów treningowych zainteresowanych klubów, otwarte zostaną boiska piłkarskie - przy ul. Ceglarskiej i ul. Elżbiety, a także dwa boiska do siatkowej piłki plażowej na kanonce. Na boisku plażowym znajdującym się w sąsiedztwie odkrytych basenów, treningi wznowią piłkarki ręczne MKS Sambor Tczew.

Z obiektów tych będzie można korzystać zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. Na boisku nie będzie mogło znajdować się więcej niż 6 osób.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  Sw_gość

  04.05.2020, 09:33

  Sw

  A czy na park do streeteorkoutu też będzie można?

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx3.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA