Mały Silgan - wyniki

Silgan (fot. mat. prasowe)
Tczew - Mały Silgan - wyniki

zobacz galerię zdjęć: 2
W dniu 25 maja 2019 roku w ramach organizowanych m. in. przez Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie "Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych Masters" oraz "SILGAN - Ćwierćmaraton" odbył się bieg dla dzieci " MAŁY SLGAN".

Bieg był organizowany w 2 kategoriach wiekowych, tj. dla rocznika 2009 i młodszych oraz dla rocznika 2008-2006, odrębnie w kategorii dziewcząt i chłopców. W biegu udział wzięło 136 dzieci, w tym 58 dziewcząt i 78 chłopców z 20 szkół i 11 przedszkoli powiatu tczewskiego tj. z Tczewa, Morzeszczyna, Miłobądza, Gniewa, Swarożyna, Tymawy, Turza oraz z miejscowości Subkowy. Wśród uczestników Małego Silagan były także dzieci z przedszkoli i szkół spoza powiatu tczewskiego z Gdańska, Malborka, Kożlin. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale, najlepsi w poszczególnych kategoriach puchary.

Więcej informacji na stronie www.pcs.tczew.pl


MAŁY SILGAN 2019


Dziewczęta klasy I-III rocznik 2009 i młodsze

1. Amelia Gojke, ZSK Tczew
2. Marcelina Tarczyńska, SP Nr 4 Tczew

3. Lidia Janicka, SP Nr 12 Tczew
4. Zuzanna Wados, Fontanna Marzeń
5. Emilia Pawełek, SSP Nr 2 Tczew
6. Martyna Wiśniewska, Fontanna marzeń
7. Patrycja Grusza, SP Morzeszczyn
8. Olga Kruszyńska, SP Miłobądz
9. Roksana Zabrocka, SP Nr 5 Tczew
10. Kinga Makowska, ZSK Tczew
11. Aleksandra Kosendowska, SSP Nr 2 Tczew
12. Maja Guz, SP Nr 4 Tczew
13. Martyna Ackermann, SP Nr 7 Tczew
14. Agata Piasecka, Fontanna Marzeń,
15. Iga Bakuła, SSP Nr 2 Tczew
16. Emilia Talaśka, SP Gniew
17. Marysia Ziółkowska,
18. Oliwia Bałachowska, Przedszkole Sióstr Miłosierdzia
19. Janas Anna, Montessori
20. Amalia Ćwiklińska, SP Koźliny
21. Oliwia Figurska, Fontanna Marzeń
22. Amelia Kiełpińska, Fontanna Marzeń
23. Sara Nelke, Przedszkole Pan Słonik
24. Martyna Zablewska, Przedszkole Sióstr Miłosierdzia
25. Dominika Wolska, SP Nr 1 Tczew
26. Lena Ubowska, Domowe Przedszkole
27. Zuzia Polenz, SP Nr 1 Tczew
28. Weronika Cybulska, Przedszkole
29. Dominika Grucza, Przedszkole Morzeszczyn
30. Maja Polenz,
31. Iga Hencel, Przedszkole Słoneczna Kraina Łęgowo
32. Lena Hencel, Przedszkole Słoneczna Kraina Łęgowo
33. Ada Hencel,



Chłopcy klasy I-III rocznik 2009 i młodsi

1. Lucjan Szymkiewicz, SSP Nr 2 Tczew
2. Patryk Kryger, SP Nr 11 Tczew
3. Aleksander Rozinski, SP Nr 12 Tczew
4. Bartosz Kosmacz, SP Nr 11 Tczew
5. Filip Czapiewski, SP Nr 12 Tczew
6. Aleksander Panieczh, SP Nr 11 Tczew
7. Szymon Wielgosz, SP Nr 12 Tczew
8. Olek Kalkowski, SP Nr 12 Tczew
9. Szymon Lewandowski, SP Nr 12 Tczew
10. Szymon Dubiel, SP Subkowy
11. Filip Zimny, Przedszkole Jodełka
12. Fabian Ćwikliński, SP Kożliny
13. Zalian Ubowski, SSP Nr 2 Tczew
14. Wiktor Kryger, Nr 12 Tczew
15. Miłosz Ciapka, SP Swarożyn
16. Mikołaj Nierzwicki,
17. Oliwier Żurawski, SSP Nr 2 Tczew
18. Maksymilian Kustra, Fontanna Marzeń
19. Mateusz Dragan, SP Nr 12 Tczew
20. Jakub Sobieraj, Przedszkole Nr 8
21. Bartek Góraczyński
22. Michał Górski, SP Tymawa
23. Michał Panieczko, SP Nr 11 Tczew
24. Szymon Ulik, Przedszkole
25. Jakub Zulewski, Fontanna Marzeń
26. Oliwier Balcerowski, S Nr 11 Tczew
27. Robert Świderski, Przedszkole Czwóreczka
28. Kazimierz Lewandowski, Fontanna Marzeń
29. Jaś Roziński, SP Nr 12 Tczew
30. Jan Janicki, Przedszkole Nr 8
31. Michał Serafin, SP Nr 12 Tczew
32. Grzegorz Pawełek, Niebieskie Migdały
33. Karol Lesiński, SP Nr 5 Tczew
34. Łukasz Treder, Fontanna Marzeń
35. Kacper Nowak, Przedszkole
36. Filip Zabrocki
37. Jakub Kossakowski, SP w Turzu
38. Patryk Michalak, SP Nr 4 Tczew
39. Adrian Czuba, SP Nr 5 Tczew
40. Mariusz Kliński, Montessori
41. Oskar Kryger,
42. Dominik Kalkowski,
43. Piotr Panieczb
44. Szczepan Jurzieia, Przedszkole Sióstr Miłosierdzia
45. Marcel Talaśka


Dziewczęta klasy VI-VI rocznik 2006-2008

1. Zofia Szymkiewicz, SSP Nr 2 Tczew
2. Nikola Modzelewska, SSP Nr 2 Tczew
3. Wictoria Wołyńska, SSP Nr 2 Tczew
4. Maja Ormińska, SP Nr 11 Tczew
5. Magdalena Ibelsz, SSP Nr 2 Tczew
6. Julia Paciorek, SP Nr 11 Tczew
7. Liliana Czechanowska, SP Nr 11 Tczew
8. Kasia Murawska, SSP Nr 2 Tczew
9. Wiktoria Dłużniewska, SP Nr 5 Malbork
10. Zuzanna Fabiańska, SP Nr 5 Malbork
11. Anna Cielas, SP Nr 8 Malbork
12. Julia Górska, SP Tymawa
13. Zuzia Czechowska, SP Subkowy
14. Jagoda Odrocka, Fontanna Marzeń
15. Blanka Szoska, Fontanna Marzeń
16. Nadia Jażdżdewska, SP Nr 12 Tczew
17. Łucja Jeszke, SP Nr 12 Tczew
18. Julia Dragan, SP Nr 12 Tczew
19. Wiktoria Popowska, Fontanna Marzeń
20. Patrycja Fiszek, Fontanna Marzeń
21. Aleksandra Kłosowska, SP Nr 12 Tczew
22. Weronika Michalak, SP Nr 12 Tczew
23. Karolina Zejer, SP Nr 12 Tczew
24. Paulina Filipek, SP Nr 10 Tczew
25. Olga Łukasiak, SP Nr 12 Tczew


Chłopcy klasy IV-VI rocznik 2006 - 2008

1. Piotr Łokś, Jabłowo
2. Szymon Czechowski, SP Nr 11 Tczew
3. Oliwier Aftka, SP Nr 11 Tczew
4. Grzegorz Heland, SP Nr 48 Gdańsk
5. Marcin Tykocki, SP Nr 2 Malbork
6. Kacper Nierzwicki,
7. Maciej Szwindowski, SP Nr 11 Tczew
8. Ulik Bartosz, SP Nr 11 Tczew
9. Ernest Klein, Fontanna Marzeń
10. Bartosz Dyrolski, Fontanna Marzeń
11. Samuel Bednarek, SP Nr 11 Tczew
12. Bruno Stubba, SP Nr 10 Tczew
13. Oskar Dubiel, SP Subkowy
14. Adrian Matyszewski, S Nr 12 Tczew
15. Bartek Szwindowski, SP Nr 11 Tczew
16. Maks Dudziak, Fontanna Marzeń
17. Jakub Szweda, SP Nr 11 Tczew
18. Patryk Surwieo, SP Nr 11 Tczew
19. Alan Grucza, SP Nr 5 Tczew
20. Konrad Kaczmarek, SP Nr 11 Tczew
21. Jakub Gruhlka, SP Nr 11 Tczew
22. Nikodem Ciapka, SP Swarożyn
23. Szymon Macholl, ZSK Tczew
24. Karol Siegen, Fontanna Marzeń
25. Paweł Świderski, SP Nr 11 Tczew
26. Miłosz Frankiewicz, SP Nr 11 Tczew
27. Jakub Kosmacz, SP Nr 11 Tczew
28. Igor Zimny, SP Nr 8 Tczew
29. Olivier Kustra, Fontanna Marzeń
30. Eryk Sosnowski, SP Nr 11 Tczew
31. Oskar Reimus, SP Nr 11 Tczew
32. Leon Wasiewicz, Fontanna Marzeń
33. Adam Pałasz, SP Nr 11 Tczew

Drukuj
Prześlij dalej