Pogoń "Gościniec nad Wisłą" Tczew 15:0 Olimpia II Szczecin

(fot. mat. prasowe)
W 18 kolejce II Ligi kobiet, podejmowaliśmy zespół Olimpii II Szczecin. Od początku do końca meczu dominowaliśmy na boisku, czego skutkiem były strzelone bramki.

Bramki (asysty)
6` Viktoria Osowska
11` Viktoria Osowska
19` Paulina Magulska
21` Paulina Magulska (Łucja Tabor)

23` Klaudia Pietkun (Łucja Tabor)
30` Klaudia Pietkun ( Paulina Magulska )
39` Weronika Dziadzio
41` Klaudia Pietkun
43` Paulina Magulska (Martyna Krygier)
45` Viktoria Osowska (Kasia Choińska)
62` Agnieszka Rembalska
78` Aleksandra Rajek (Weronika Dziadzio)
83` Aleksandra Rajek (Anka Węsierska)
89` Paulina Magulska (Agnieszka Rembalska)
90` Paulina Magulska (Anka Węsierska)

Aż 5 bramek w tym meczu zdobyła Paulina Magulska, po 3 trafienia dołożyły Viktoria Osowska (w tym jedno wyjątkowe trafienie - strzał w okienko) oraz pozyskana właśnie z zespołu Olimpii Szczecin Klaudia Pietkun. Dublet zaliczyła nasza skrzydłowa Aleksandra Rajek, a po jednej bramce strzeliły Weronika Dziadzio oraz Agnieszka Rembalska. Jest to drugi najwyższy wynik wygranego przez nas meczu w historii klubu. Dziękujemy rywalkom za postawę, i grę do końca pomimo niesprzyjającego wyniku. Życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

Wystąpiliśmy w składzie: Niemaszyk, Krygier W, Tabor, Krygier M, Dziadzio, Tryka, Pietkun, Choińska, Osowska, Magulska, Podsiadło. Po przerwie weszły: Węsierska, Rajek, Rembalska, Jaśniewska, Aronowska, Burczyk.