zobacz galerię zdjęć: 3
KS Pogoń Dekpol Tczew 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska.

Bramki (asysty):

13` Magdalena Sobal
44` Julia Jędrzejewska (Magdalena Sobal)

Szósta kolejka pierwszej ligi okazała się bardzo szczęśliwa. W meczu z Polonią Środa Wielkopolska nasz zespół zdobył historyczne, bo pierwsze 3 punkty w pierwszej lidze kobiet. Pierwsza połowa przebiegała jak w poprzednich w naszym wykonaniu. Kreowaliśmy sytuacje bramkowe, utrzymywaliśmy się przy piłce, zespół przeciwny miał problemy aby się temu przeciwstawić. Pierwsza bramka zdobyta została jednak bezpośrednio z rzutu wolnego przez Magdę Sobal. Druga bramka zdobyta po ataku szybkim, i równie urokliwa jak poprzednia. Tym razem swoje trafienie zaliczyła urodzona w 2005 roku Julia Jędrzejewska. W drugą połowę ponownie nie weszliśmy najlepiej. Inicjatywę przejęła Polonia Środa Wielkopolska , i to zespół z wielkopolski wyglądał dużo lepiej. Większość czasu gra toczyła się na naszej połowie, jednakże zespół z Środy nie zdobył bramki. Nasz zespół skutecznie bronił dostępu do własnej bramki, i to wynikiem 2 do 0 zakończyło się to spotkanie.

Kto nie widział, a chciałby obejrzeć, to nic straconego:

W następny weekend podejmiemy drugiego beniaminka UKS 3 Staszkówka Jelna. Mecz odbędzie się 3 października (sobota), o godzinie 13:00 w Nawojowej (wieś niedaleko Nowego Sącza)