Powiatowe Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

Szachy (fot. PCS)
Tczew - Powiatowe Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

zobacz galerię zdjęć: 3
W dniu 28 września 2020 roku w II LO w Tczewie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie. W zawodach prawo startu mieli uczniowie rocznik 2008 i młodsi (ID) oraz 2006-2007 (IMS). Ostatecznie do zawodów zgłosiły się po 3 drużyny w każdej kategorii.

Każda drużyna składała się z 4 zawodników. Zawody przeprowadzono systemem każdy z każdym. Ostatecznie I miejsce w Igrzyskach Dzieci zdobyła drużyna SP 11 w Tczewie w składzie: Paweł Gałkowski, Szymon Rafalski, Michał Kosmacz, Maria Bielawska prowadzona przez trenera Michała Dolińskiego.
I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zdobyła drużyna SP Kulice w składzie: Jan Delewski, Łukasz Imianowski, Bartłomiej Kudzia, Hanna Delewska prowadzona przez trenera Jakuba Wójcickiego.

Zwycięskie zespoły będą reprezentować powiat tczewski w półfinale wojewódzkim. Zwycięskie drużyny uhonorowano pucharami ufundowanym przez PCS w Tczewie.
Za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Szachista_gość

    29.09.2020, 17:43

    Posrało te bachory ? W maseczkach siedzą haha

    Odpowiedz
    IP: 83.20.xx6.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA