Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół w kategorii Licealiada

Współzawodnictwo (fot. mat. prasowe)
Tczew - Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół w kategorii Licealiada

zobacz galerię zdjęć: 3
Koniec roku szkolnego to czas podsumowania, dokonaliśmy również podsumowania współzawodnictwa sportowego Szkół Powiatu Tczewskiego w roku szkolnym 2019/2020 w kategorii Licealiada. W rywalizacji Szkół w kategorii Licealiada uczestniczyło 11 szkół ponadpodstawowych z Powiatu Tczewskiego.

Młodzież rywalizowała w zawodach szczebla powiatowego oraz w półfinałach i finałach wojewódzkich. Na wyróżnienie zasługuje m.in. drużyna dziewcząt II LO w Tczewie, która reprezentowała powiat Tczewski zajmując trzecie miejsce w Finale Wojewódzkim w piłce ręcznej. Również I LO w Tczewie reprezentowało kilkakrotnie Powiat Tczewski w półfinałach wojewódzkich zajmując drugie miejsce w piłce ręcznej chłopców, w unihokeju chłopców, czy w badmintonie dziewcząt.
To największe sukcesy reprezentantów Powiatu Tczewskiego w minionym roku szkolnym. Niestety w związku z korona wirusem wiele zawodów się nie odbyło, współzawodnictwo sportowe zakończyło się z początkiem marca.
Klasyfikacja szkół w ramach Współzawodnictwa Sportowego Powiatu Tczewskiego w kategorii Licealiada w roku szkolnym 2019/2020 przedstawia się następująco:

I miejsce - I LO Tczew

II miejsce - II LO Tczew
III miejsce - ZSBiO Tczew
IV miejsce - UKLO Tczew
V miejsce- ZSE Tczew
VI miejsce - ZSB Tczew
VII miejsce- ZSP Gniew
VIII miejsce - ZSP Pelplin
IX miejsce- ZST Tczew
X miejsce - ZSCKR Swarożyn
XI miejsce- CM Pelplin

Wręczenie pamiątkowych pucharów, dyplomów oraz nagród odbędzie się na początku września. Nie zapominajcie o aktywności fizycznej podczas wakacji. Życzymy udanych, bezpiecznych wakacji.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Powiatowe Centrum Sportu

Drukuj
Prześlij dalej