Trzecia kolejka ALPN

ALPN 2019 (fot. mat. prasowe)
Tczew - Trzecia kolejka ALPN

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki III kolejki runda rewanżowa - ALPN 2019 - (5.09.2019).

1. Gościniec i Hotel Nad Wisłą - METTEC 1-8 (1-3)
Strzelcy bramek:
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Wolski (1);

METTEC: Szymon Grzelak (5), Krystian Kiwatrowski (1), Marek Szczepański (1), samobójcza (1);
Napomnienia:
Krystian Kiwatrowski (METTEC).

2. Tranzit-Buspl.pl - San Marino 3-0 (walkower drużyna San Marino nie stawiła się na zawody)

3. KM Przystań - VITIS-Ogrody Marzeń 1-9 (1-4)
Strzelcy bramek:

KM Przystań: Patryk Różański (1);
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (3), Dariusz Frost (1), Andrzej Mechliński (1), Dominik Mierzwa (1), Mateusz Janowski (1), Piotr Augustin (1), Wojciech Migus (1);
Napomnienia:
Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń), Patryk Różański (KM Przystań).

4. Grześkowiak Team- SŻL Monterzy 1-7 (1-6)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Rafał Bronk (1);
SŻL Monterzy: Patryk Cygański (4), Michał Grunau (1), Marcin Leszczyński (1), Krzysztof Kuliński (1);
Napomnienia:
Łuaksz Płachta (SŻL Monterzy).

5. Drewpol & Meble Kropkowski - Dovista Polska 6-4 (2-3)
Strzelcy bramek:
Drewpol & Meble Kropkowski: Paweł Kleinschmidt (2), Marcin Glienke (2), Andrzej Jewiarz (1), Jerzy Jaroński (1);
Dovista Polska: Kami Wojciechowski (2), Jakub Mielczarek (1), Jonatan Struczyński (1);
Napomnienia:
Dawid Bielski (Dovista Polska), Paweł Radzimski (Dovista Polska).



Drewpol & Meble Kropkowski wraz ze składem:

Roman Żygowski-Arski
Michał Wilczewski
Sławek Wilczewski
Damian Kleinschmidt
Paweł Kleinschmidt
Andrzej Jewiarz
Piotr Olejnik
Łukasz Błaszkowski
Jacek Kołodziej
Marcin Glienke
Grzegorek Kwiatkowski
Jerzy Jaroński




Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019
52 bramek - Szymon Grzelak (METTEC);
32 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
21 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
19 bramek - Patryk Cygański (SŻL Monterzy);
18 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl);
15 bramek - Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy);
13 bramek - Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody Marzeń);
11 bramek - Paweł Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Marek Szczepański
(METTEC);
10 bramek - Wojciech Domachowski (KM Przystań), Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski);
9 bramek - Artur Stawikowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska);
8 bramek- Jakub Resmerowski (METTEC), Patryk Bielski (Dovista Polska);
7 bramek - Patryk Różański (KM Przystań), Wojciech Bieszka (METTEC), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Patryk Formela (Dovista Polska), Dawid Polański (Tranzit - Buspl.pl), Michał Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski);
6 bramki - Jarosław Malarski (METTEC), Marcin Knitter (VITIS - Ogrody Marzeń), Adam Witek (METTEC), Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń);
5 bramki - Paweł Korzeniowski (San Marino), Michał Grunau (SŻL Monterzy), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Andrzej Mechliński (VITIS - Ogrody Marzeń);
4 bramki - Dawid Bielski (Dovista Polska), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit - Buspl.pl), Kamil Lipiak (METTEC), Maciej Megier (Dovista Polska), Andrzej Sikora (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Łukasz Błaszkowski (Drewpol & Meble Kropkowski), Roman Żygowski-Arski (Drewpol & Meble Kropkowski), Piotr Olejnik (Drewpol & Meble Kropkowski), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Szymon Jabłonecki (KM Przystań), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Michał Wąsik (KM Przystań), Przemysław Zawoliński Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Patryk Szlicht (Tranzit - Buspl.pl), Dominik Mierzwa (VITIS - Ogrody Marzeń);

Harmonogram spotkań:
IV kolejka (12.09.2019 - czwartek)
1) 17.00 VITIS - Ogrody Marzeń - San Marino
2) 17.50 SŻL Monterzy - Tranzit - Buspl.pl
3) 18.40 METTEC - Drewpol & Meble Kropkowski
4) 19.30 Dovista Polska - Grześkowiak Team
5) 20.20 KM Przystań - Gościniec i Hotel Nad Wisłą


Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA